Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei) Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei) Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei)
Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei)Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei)Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei)
Marc Jacobs

Daisy Love

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Koksne, Muskuss
Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei)
50 ml 81,99 € 164 € par 100 ml
 
Marc Jacobs Daisy Love  (Tualetes ūdens sievietei)
30 ml 63,99 € 213 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2019-01-07
līdz 2019-01-27
 

Produkta apraksts

Marc Jacobs Daisy Love

(Tualetes ūdens sievietei)


Zeltainā pludmalē zem zilgām debesīm gaisu piepilda mīlestība un staro Daisy bezrūpības gars - tā ir Daisy Love Marc Jacobs aizsākas jauns meiteņu vienotības stāsts. Aromāts piepilda gaisu ar starojošu ziedu smaržu un saldi kārdinošām dzirkstīm, atmodinot burvību, kas pārņem, kad vēro, kā no zilgajām debesīm uz okeāna virsmas mirguļo saule. No Daisy Love nenoliedzami sievišķīgās un jauneklīgās, taču izsmalcinātās kompozīcijas vispirms izšķiļas spoža karamelizētu lāceņu dzirksts, no kuras plūst bagātīgi niansēts salds atomāts. Vidusnotīs atklājas skalēzijas koka margrietiņām līdzīgo ziedu lapiņu saulainā un reizē krēmīgā smarža, ko apdveš kašmiras muskusa un krastā izskalotas koksnes siltums, tā atklājoties maigām, bet neaizmirstamām beigu notīm. Pudelītes noformējums ir pilnīgi oriģināls, tomēr rotaļīgā un reizē izsmalcinātā veidā papildina pārējās Daisy kolekcijas smaržas. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


      Lācenes
      Lācenes

Sirds notis


      Margrietiņa      
      Margrietiņa      

Pamata notis


Jūras koks       Muskuss
Jūras koks       Muskuss