BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Madara Smart Antioxsidants Anti-Fatigue Rescue Eye Cream  (Kopjošs acu krēms) Madara Smart Antioxsidants Anti-Fatigue Rescue Eye Cream  (Kopjošs acu krēms)
Madara

Smart Antioxsidants Anti-Fatigue Rescue

Acu krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
15 ml 207 € par 100 ml
30,99 €

Produkta apraksts

Madara Smart Antioxsidants Anti-Fatigue Rescue Eye Cream

(Kopjošs acu krēms)


Acu krēms pret ādas nogurumu. Dziļi mitrina, mazina smalkās krunciņas, tumšos lokus un pietūkumu, padarot tavu ādu svaigu un starojošu. Madara Smart Antioxsidants Anti-Fatigue Rescue Eye Cream pateicoties unikālajai tekstūrai, krēms palīdz izlīdzināt acu zonas ādu, padarot to tvirtāku un dzēšot noguruma pēdas. Formulas pamatā ir SMART ANTIOXIDANTS komplekss ar ķērpja, sūnas, papardes un rasaskrēsliņa ekstraktiem, kas dziļi mitrina, koriģē ādas izskatu, sargā to no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes un priekšlaicīgas novecošanās. Dabīgais escīns nostiprina kapilārus un uzlabo asinsriti, mazinot tūkumu un gaišinot tumšos lokus zem acīm. Radīts lietošanai ikdienā un glābs tevi jebkurā situācijā – tavas acis tevi nenodos arī pēc ballītēm vai intensīva darba. 

LIETOŠANAUzklāj četras krēma lāsītes tieši uz apakšējā plakstiņa un punktējot iemasē acu zonas ādā. Lieto no rītiem un vakaros. 

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi