Madara Luminous Perfecting Concealer  (Korektors) Madara Luminous Perfecting Concealer (Korektors) Madara Luminous Perfecting Concealer (Korektors) Madara Luminous Perfecting Concealer  (Korektors) Madara Luminous Perfecting Concealer  (Korektors)
Madara Luminous Perfecting Concealer  (Korektors)Madara Luminous Perfecting Concealer  (Korektors)
Madara

Luminous Perfecting Concealer

Korektors

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
15 Vanilla 4.00 ml
19,99 €

Produkta apraksts

Madara Luminous Perfecting Concealer

(Korektors)


Dabīgs, ECOCERT/Cosmos sertificēts un ādai draudzīgs korektors, kas palīdzēs maskēt tumšos lokus, ādas apsārtumu, izsitumus, nevienmērīgu sejas toni, pigmentācijas plankumus un citas nepilnības. Maiga tekstūra, kopjoša formula. Uzticama noturība, pateicoties smalkiem minerāliem formulas sastāvā. Bagātināts ar hialuronskābi, kas mitrina ādu un ļauj tai justies labi visas dienas garumā. Piemērots visiem ādas tipiem. Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, 100% piemērots vegāniem.

LIETOŠANA


Lieto ādas toņa korekcijai, nepilnību maskēšanai un sejas izgaismošanai. Izmanto virs tonālā krēma – uzklāj ar aplikatoru, izlīdzini ar pirkstiem vai dekoratīvās kosmētikas sūklīti. Lieto tumšo loku maskēšanai un sejas izgaismošanai. Lieliski sader ar citiem kosmētikas līdzekļiem – piemēram, tonālo krēmu. Ļaus ātri un vienkārši pielabot grimu, kad vien nepieciešams. Precīzs, ērti lietojams aplikators.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi