BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mac True or False Lashes #80 Romantic Lash  (Mākslīgās skropstas) Mac True or False Lashes #80 Romantic Lash  (Mākslīgās skropstas) Mac True or False Lashes #80 Romantic Lash  (Mākslīgās skropstas)
Mac True or False Lashes #80 Romantic Lash  (Mākslīgās skropstas)Mac True or False Lashes #80 Romantic Lash  (Mākslīgās skropstas)
MAC

True or False Lashes #80 Romantic Lash

Mākslīgās skropstas
Dāvana
Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

1 gab
15 €

Produkta apraksts

Mac True or False Lashes #80 Romantic Lash

(Mākslīgās skropstas)


Mākslīgo skropstu siluets Tavām acīm. Jaunās kolekcija mākslīgās skropstas ir ar izteiktu naturālu efektu, kas atsvaidzinās Jūsu izskatu kopumā. Esi neatvairāma katru dienu. Lieliski piemērotas ikdienas lietošanai ar nelielu romantisku pieskārienu.

LIETOŠANA


• Pēc nepieciešamības varat apgriezt mākslīgo skropstu tresi, lai pielāgotu acu formai, kā arī skropstu garumu var pielīdzināt pēc vajadzības.

• Lietojat skrostu līmi nelielā daudzumā tieši uz māksīgo skropstu savienojuma gumiju un ļaujiet līmei nožūt aptuveni 30 sekundes, lai lime paliek lipīgāka.

• Mākslīgās skropstas ar līmi, līmejiet tieši uz naturālo skropstu līniju un viegli saspiežat skropstas kopā, vislabāk ar speciālu mākslīgo skropstu pinceti.

• Skropstas var lietot vairākkārt, ja viņas tiek pēc lietošanas kārtīgi notīrītas no līmi un sakoptas.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi