Lumene Nordic Berry Curl Waterproof MascaraLumene Nordic Berry Curl Waterproof MascaraLumene Nordic Berry Curl Waterproof MascaraLumene Nordic Berry Curl Waterproof MascaraLumene Nordic Berry Curl Waterproof Mascara
Lumene

Nordic Berry Curl Waterproof Mascara

Skropstu tuša
 
8 ml 8.00 ml 187 € par 100 ml
14,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
Akcija! DOUGLAS ADVENTES KALENDĀRS 02 Iepērcies par 49 EUR un saņem 10 EUR atlaidi pirkumam. KODS: ADVENT10 TIKAI ŠODIEN E-VEIKALĀ! *Atlaides nesummējas un neattiecas uz precēm ar atzīmi "laba cena" un "e-cena", dāvanu kartēm un The Ordinary, Sisley, La Mer, Tom Ford, Giorgio Armani Beauty, Dyson un Dior zīmoliem.

Produkta apraksts

Lumene Nordic Berry Curl Waterproof Mascara

(Skropstu tuša)


Nordic Berry Curl ūdensnoturīgās tušas sastāvs skropstas acumirklī padara garas, skaisti izliektas un nošķirtas citu no citas. Sastāvā esošais ziemeļu melleņu ekstrakts baro skropstas. Skropstas atliecošais komplekss ļauj panākt maksimālu to uzliekumu. Skropstas paceļošā birstīte ir īpaši izstrādāta īsu taisnu skropstu ieveidošanai, lai tās būtu nevainojami izliektas un iespaidīgi garas, radot plaši atvērtu acu efektu. Sastāvā nav smaržvielu, un tas neizsmērējas. Flakons, tā vāciņš un birstīte ir izgatavoti no plastmasas. Pēc izlietošanas tos izmetiet pie šķirojamiem atkritumiem, ja pārstrādes punkts nodrošina plastmasas pārstrādi, pirms tam noņemot flakona vāciņu. Ievērojiet pašvaldības noteikumus, īpaši par plastmasas atkritumu šķirošanu.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!