BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Love Beauty and Planet Ocean Conditioner  (Jūras aļģu un eikalipta kondicionieris matiem) Love Beauty and Planet Ocean Conditioner  (Jūras aļģu un eikalipta kondicionieris matiem)
Love Beauty And Planet

Ocean Conditioner

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Visiem matu tipiem
400 ml 2,50 € par 100 ml
9,99 €

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Ocean Conditioner

(Jūras aļģu un eikalipta kondicionieris matiem)


Love Beauty and Planet Ocean Conditioner vai esi gatava atjaunot savus sausos matus? Mitrini un atvieglo savas cirtas ar Love Beauty and Planet Marine Moisture - Jūras aļģu & Eikalipta kondicionieri, kas radīts no dabiskām jūras aļģēm un ētiski iegūta eikalipta. Šis kondicionieris kopā ar mūsu Marine Moisture šampūnu mitrina sausus matus, adarot tos dzīvīgus un atjaunotus, lai Tu varētu atvadīties no matu sausuma. Jūras aļģes, kas pazīstamas ar mitrinošajām un atjaunojošajām īpašībām, ir antioksidantu pilnas, lai matu šķipsnas spētu atjaunoties. Ļaujies siltajam, dūmakainajam un bagātīgajam vēsā eikalipta ziedu aromātam, kas ētiski iegūti Ķīnā un tiek rūpīgi atdalīti no eikalipta lapas. Mēs mīlam gan Tevi, gan okeānu! Iepakojuma pudele 100 % sastāv no okeānā savāktām plastmasas pudelēm, kas tiek vāktas Taivānas piekrastē, kur okeānā nonāk liels daudzums plastmasas. Pēc tam tās tiek pārveidotas par šo unikālo pudeli, pirms tām ir iespēja nokļūt Tavā dušas ūdenī. Mēs piepildām pudeli ar labestību, sniedzot mīlestību gan Tev, gan okeānam!

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi