Love Beauty and Planet Coconut Water & Mimosa Flower Shampoo  (Šampūns matu kuplumam) Love Beauty and Planet Coconut Water & Mimosa Flower Shampoo  (Šampūns matu kuplumam) -20%
Love Beauty And Planet

Coconut Water & Mimosa Flower Shampoo

Šampūns
Matu tips: Visiem matu tipiem
Akcija
400 ml 2,00 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-03-23
līdz 2020-04-19
7,99 € 9,99 €

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Coconut Water & Mimosa Flower Shampoo

(Šampūns matu kuplumam)


Love Beauty and Planet ir par mazajiem labajiem darbiem, kas padara Tevi un mūsu planētu skaistāku katru dienu. Katra no mūsu šampūna pudelēm ir veidota no 100% pārstrādātiem materiāliem un ir pārstrādājama. Mūsu šampūnu sastāvā nav parabēnu, silikona, krāsvielu, ftalātu, tie ir draudzīgi pret dzīvniekiem un radīti no dabiski iegūtām sastāvdaļām. Padari savus matus vijīgus ar mūsu Volume and Bounty šampūnu! Mūsu šampūns ir vegāns, un tā sastāvā ir attīrošas vielas no augu valsts. Tā aromāts bagatināts ar koksriekstu eļļu matiem. Parādi savas spilgtās un biezās lokas, kuras enerģizējuši maigie mimozas ziedi, kuri iegūti ētiski Khemisset reģionā Marokā.

LIETOŠANA


Izspied to, saputo un izskalo. Darot to, centies ietaupīt ūdeni! Lai iegūtu izcili skaistus matus, izmēģini kādu no mūsu matu kopšanas produktu klāsta. Pēc mazgāšanas lieto Love Beauty and Planet kondicionieri. Starp mazgāšanas reizēm atsvaidzini savus matus ar mūsu Volume and Bounty sauso šampūnu.

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi