Lancome Rénergie Nuit Multi-Glow  (Intensīvi atjaunojošs nakts krēms) Lancome Rénergie Nuit Multi-Glow  (Intensīvi atjaunojošs nakts krēms) Lancome Rénergie Nuit Multi-Glow  (Intensīvi atjaunojošs nakts krēms)
Lancome Rénergie Nuit Multi-Glow  (Intensīvi atjaunojošs nakts krēms)Lancome Rénergie Nuit Multi-Glow  (Intensīvi atjaunojošs nakts krēms)
Lancôme

Rénergie Nuit Multi-Glow

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Nobriedušai ādai
Jaunums Dāvana
Dāvana! Lancôme Travel set

Iegādājoties Lancôme ādas kopšanas produktus 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem kosmētikas somiņu ar ceļojuma izmēra ādas kopšanas produktiem 110Eur vērtībā. 

 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.05.-07.06.2020. 

50 ml 184 € par 100 ml
92 €

Produkta apraksts

Lancome Rénergie Nuit Multi-Glow

(Intensīvi atjaunojošs nakts krēms)


Lancome Rénergie Nuit Multi-Glow intensīvi atjaunojošs nakts krēms pret novecošanos. Nakts krēmu pret novecošanos sievietēm, kuras ir vecākas par 60 gadiem un kuru ādas spēja atjaunoties un saglabāt savu vitalitāti gadu gaitā ir samazinājusies. Rénergie Nuit Multi-Glow nakts krēms ir bagātināts ar keramīdiem, citronliānas sarkano ogu un linsēklu ekstraktiem, tā pretnovecošanās formula intensīvi baro ādu, padarot to redzami stingrāku nekā pēc liftinga un nostiprinot ādas aizsargbarjeru nakts laikā. Pēc šī patīkamā un kārdinošā nakts krēma lietošanas jūsu āda izskatīsies atpūtusies un enerģijas pilna. Ar katru nakti šis nostiprinošais krēms redzami atjaunos ādas apjomu, āda izskatīsies mirdzošāka un jauneklīgāka. Atgūstiet pilnvērtīga nakts miega sniegto ādas mirdzumu ar Rénergie Nuit Multi-Glow nakts krēmu.

Šī nakts krēma sniegtie ieguvumi:

● Liftinga krēms

● Atjauno ādas mirdzumu

● Barojošs krēms

LIETOŠANA


1. Katru vakaru uzklājiet pretnovecošanās krēmu attīrītai sejas ādai.

2. Pirms uzklāšanas sasildiet nakts krēmu pirkstos, lai palīdzētu tam iesūkties ādā.

3. Virziet pirkstus no sejas iekšējās daļas (gar degunu) pretim sejas malām.

4. Atkārtojiet pretējā virzienā (no ārpuses uz iekšu).

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi