Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof  (Ūdensnoturīga skropstu tuša) Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof  (Ūdensnoturīga skropstu tuša) Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)
Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof  (Ūdensnoturīga skropstu tuša)
Lancôme

Monsieur Big Mascara Waterproof

Ūdensnoturīga tuša
Dāvana
Dāvana! Lancome kosmētikas somiņa un produktu miniatūras

Iegādājoties Lancome produktus 85 EUR vērtībā vai vairāk, DĀVANĀ kosmētikas somiņa un produktu miniatūras

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 28.10.-17.11.2019.

 
01 Black 10.00 ml
28,99 €

Produkta apraksts

Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof

(Ūdensnoturīga skropstu tuša)


Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof ūdensnoturīga, apjomu sniedzoša skropstu tuša, kas nodrošina izteiksmīgu skropstu apjomu līdz pat 24 stundām. Monsieur Big tušai ir liela  birstīte un krēmveida formula, kas aptver skropstas gluži kā zīds un palielina to apjomu līdz pat 12 reizēm, saglabājot noturību līdz pat 24 stundām. Ideāli noturīga, šī tuša nenobirs, neķēpāsies un to nevajadzēs dienas laikā atsvaidzināt. Šīs birstītes unikālo formu veido  mīkstas, viļņainas šķiedras, lai nodrošinātu perfektu apjomu jau ar pašu pirmo skropstu tušas klājumu. Šī krēmveida formula satur elastīgus vaskus un polimērus, kas nodrošina skropstām tūlītēju apjomu, garumu un ūdensnoturību. Tā nesatur parabēnus, sulfātus, ftalātus. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi