Pāriet uz galveno saturu

LANCÔME Miracle Parfimērijas ūdens sievietei

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA: Svaigas, Augļi, Pipari, Ziedi
KAM: Sievietei
Tikai e-veikalā
Selected variation
100 ml 1,26 € / 1 ml
126 €
50 ml 1,98 € / 1 ml
99 €
30 ml 2,33 € / 1 ml
69,99 €
Šobrīd nav

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ PAKOMĀTIEM UN VEIKALIEM DOUGLAS!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!

Produkta apraksts

LANCÔME Miracle EDP

 (Parfimērijas ūdens sievietei)


LANCÔME Miracle prieks, iespējas, iedvesma. Miracle aromāta atslēgvārdi, kuri izpauž sievietes juteklisko dabu. Šis aromāts ļauj izjust dzīvi, kā negaidītiem pavērsieniem pilnu un aizraujošu piedzīvojumu. Maigs ziedu aromāts kaislīgai sievietei. Svaigas rīta rasas aromāts, kas plūstoši pāriet eksotisko augļu, garšaugu, jasmīna niansēs, jutekliskā priekā, muskusa un dzintara aromātā.


AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Frēzijas
  • Ličija
Sirds notis

  • Apelsīna ziedi
  • Ingvers
  • Jasmīns
  • Magnolija
  • Melnie pipari
Pamata notis

  • Dzintars

Lietošana

Uzklājiet smaržu tieši uz kakla, plaukstu locītavām, aiz ausīm vai uz matiem. Pietiek ar dažiem smidzinājumiem, lai panāktu ilgnoturīgu, labi dozētu rezultātu. Izvairieties no tiešas saskares ar acīm un muti.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, LINALOOL, GERANIOL, ISOEUGENOL, CINNAMYL ALCOHOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, CITRONELLOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL, CI 14700 / RED 4, CI 15510 / ORANGE 4, CI 17200 / RED 33, CI 19140 / YELLOW 5, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL (F.I.L. B30221/1).

Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.

Brīdinājumi

Flammable
Brīdinājums: Produkts Ugunsnedrošs līdz izžūšanai. Sargāt no liesmām un karstuma. Izvairīties no izsmidzināšanas acīs.

LANCOME PARIS
14, rue Royale, 75008 Paris France
service_lv@loreal.com

Atsauksmes

Jūlija (iegādājos) 2026-09-22 12:51
Dzintra (iegādājos) 2026-08-30 10:47
Andis (iegādājos) 2026-05-21 19:57
Mārtiņš (iegādājos) 2026-02-16 15:20
Alīna (iegādājos) 2025-06-25 08:13
Rakstīt atsauksmi Visas atsauksmes