BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

KYLIESKIN Foaming Face Wash  (Attīrošas sejas putas) KYLIESKIN Foaming Face Wash  (Attīrošas sejas putas) KYLIESKIN Foaming Face Wash  (Attīrošas sejas putas)
KYLIESKIN Foaming Face Wash  (Attīrošas sejas putas)KYLIESKIN Foaming Face Wash  (Attīrošas sejas putas)
KYLIESKIN

Foaming Face Wash

Attīrošas putas
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
149 ml 20 € par 100 ml
29,99 €

Produkta apraksts

KYLIESKIN Foaming Face Wash

(Attīrošas sejas putas)


Bagātīgās, attīrošās sejas putas ir papildinātas ar īpaši barojošu kivi sēklu eļļu, kas satur C un E vitamīnu ādas mitruma uzturēšanai un elastības uzlabošanai. Šī maigā formula attīra ādu, palīdzot atbrīvot to no netīrumiem, taukvielām un kosmētikas, padarot ādu svaigu un mirdzoši skaistu. Uzklāt uz mitras ādas un vieglām apļveida kustībām iemasēt ādā. Rūpīgi noskalot ar siltu ūdeni.


SVARĪGĀKĀS ĪPAŠĪBAS
• Glicerīns – mitrinošs līdzeklis, kas palīdz līdzsvarot ādas dabisko mitrumu. Ja āda ir sausa, tā saņem papildu mitrināšanu, bet, ja āda ir taukaina, tas mazina ādas taukošanos.
• Kivi sēklu eļļa – antioksidants. Kivi sēklu eļļa ir bagāts C un E vitamīna avots, kas palīdz mitrināt ādu un padarīt to mirdzoši skaistu.
• Viegli aromatizēts.

Atsauksmes

Best
Violeta 2020-05-15 20:03
Rakstīt atsauksmi