Kinetics Miss Rhion Professional Nail File
Kinetics

Miss Rhion Professional Nail File

Nagu vīle
Dāvana
Dāvana! +3 Biotherm paraudziņi 05.04.2020.

05.04. iepērcies e-veikalā Douglas.lv 19,99 EUR vērtībā vai vairāk un saņem DĀVANĀ 5 Biotherm kosmētikas paraudziņus.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 05.04.2020.

1 gab.
2,49 €

Produkta apraksts

Kinetics Miss Rhion Professional Nail File

(Nagu vīle mīkstiem un bojātiem nagiem)


Kinetics vīle Miss Rhion  piemērota mīkstu un bojātu nagu kopšanai. 180/240 griti.

Douglas Blogs | Kinetics Starter Set lietošana

DETALIZĒTA PAMĀCĪBA, KĀ UZKLĀT UN NOŅEMT ŽELEJLAKU MĀJĀS

 1. NOTĪRI NAGUS AR SUPER POLISH REMOVER - Tas ne tikai attīra nagus no vecās lakas, bet arī atbrīvo no taukiem, kas ir ļoti svarīgi, lietojot želejlaku (citādi tā neturēsies).
 2. NOPULĒ NAGUS AR VĪLĪTES MISS RHINO PELĒKO PUSI - Vieglām kustībām nopulē visu naga virsmu, pievēršo uzmanību arī sāniem un kutikulai.
 3. PUTEKLĪŠUS NOŅEM AR VATES PLĀKSNĪTI, IEMĒRKTU SUPER POLISH REMOVER - Neskaries nagiem ar pirkstiem, lai nepārnestu taukus uz tiem.
 4. UZKLĀJ PIRMO NAGU LAKAS KĀRTU UZ 4 PIRKSTIEM - Nekas īpašs - kā ar parastu nagu laku. Centies uzklāt pēc iespējas plānāku kārtu, lai tā labāk nožūtu.
 5. PATURI 4 PIRKSTUS ZEM LED LAMPAS 30 SEKUNDES - LED lampa ir aprīkota ar taimeri, kurš automātiski atslēgsies pēc 30 sekundēm. Lai gan nagu laka būs nožuvusi, tās virsma joprojām būs nedaudz lipīga, tāpēc neskaries tai klāt.
 6. UZKLĀJ NAGU LAKU UZ ĪKŠĶA - paturi zem lampas 30 sekundes.
 7. JA NEPIECIEŠAMS, UZKLĀJ OTRO KĀRTU - No sākuma uz 4 pirkstiem, kurus paturi zem LED lampas 30 sekundes, tad uz īkšķa.
 8. NOTĪRI NAGUS AR SUPER NAIL POLISH REMOVER - Ar vates plāksnīti, iemērktu nagu lakas noņēmējā, notīri uzlakotos nagus, lai noņemtu lipīgo kārtu. Tie kļūs sausi un spīdīgi.

KĀ NOŅEMT ŽELEJLAKU MĀJĀS

 1. NOVĪLĒ LAKAS VIRSKĀRTU AR VĪLĪTES MISS RHINO BALTO PUSI
 2. IZMĒRCĒ NAGUS LAKAS NOŅĒMĒJĀ - Samitrini vates plāksnīti (to, kura ir piestiprināta pie folija plāksnes) ar nagu lakas noņēmēju Super Nail Polish Remover.
 3. UZKLĀJ VATĪTI PRECĪZI UZ NAGA UN APTIN FOLIJU AP PIRKSTU - Sāc ar sāniem, kurus ciešu aptin ap pirkstu, pēc tam saloki galiņu. Atstāj uz 10 minūtēm.
 4. NOŅEM NAGU LAKAS ATLIKUMU AR KOCIŅU - Ja nagu laka nāk nost ar grūtībām, iemērc pirkstu noņēmējā vēl uz 3-5 minūtēm. Man tas nebija nepieciešams, jo nagu laka viegli nolobījās.
 5. NOPULĒ NAGUS AR VĪLĪTES MISS RHINO PELĒKO PUSI - Iesaku palutināt kutikulu un nagus ar kādu eļļiņu.

Vairāk lasi Douglas blogā

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi