BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Jeffree Star Cosmetics Mint Travel Bag  (Kosmētikas somiņa) Jeffree Star Cosmetics Mint Travel Bag  (Kosmētikas somiņa) Jeffree Star Cosmetics Mint Travel Bag  (Kosmētikas somiņa)
Jeffree Star Cosmetics Mint Travel Bag  (Kosmētikas somiņa)Jeffree Star Cosmetics Mint Travel Bag  (Kosmētikas somiņa)
Jeffree Star Cosmetics

Mint Travel Bag

Aksesuāri
Jaunums
1 gab
21,99 €

Produkta apraksts

Jeffree Star Cosmetics Mint Travel Bag

(Kosmētikas somiņa)


Jeffree Star Cosmetics Mint Travel Bag visiem mūsu skaistumkopšanas faniem piparmētru zaļā kosmētikas somiņa būs labākais ceļojumu piederums, kas saturēs visu nepieciešamo!  Tajā varat ievietot savus iecienītākos Jeffree Star Cosmetics produktus, kā arī visu citu nepieciešamo, lai pilnībā izveidotu grimu! Ar rāvējslēdzēju aizvelkamajā kabatiņā un maisiņā var ievietot mazākus produktus vai citus pirmās nepieciešamības piederumus. Šī vegāniskās ādas somiņa ir pieejama arī ar rāvējslēdzēju, ko grezno Jeffree Star Cosmetics emblēma, un zelta detaļu ar metālisku, piparmētru zaļu plāksnīti priekšpusē. Gatavojieties mirdzēt arī ceļā!

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi