IT Cosmetics Bye Bye Dark Spots Concealer + Serum IT Cosmetics Bye Bye Dark Spots Concealer + Serum IT Cosmetics Bye Bye Dark Spots Concealer + Serum
IT Cosmetics

Bye Bye Dark Spots Concealer + Serum

Korektors
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Visiem ādas tipiem
ĪPAŠĪBAS: Mitrinošs, Vienmērīgam tonim
KAM: Sievietei
Tikai e-veikalā

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
FAIR NEUTRAL 11 6.70 ml
31,49 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

IT Cosmetics Bye Bye Dark Spots Concealer + Serum 

(Korektors)


Atvadieties no tumšajiem plankumiem, lokiem zem acīm un neviendabīgas ādas tekstūras, pateicoties Bye Bye Dark Spots korektoram + serumam. Šis ir vidēji sedzošs korektors ar pielāgojamas intensitātes pārklājumu. Sastāvā iekļauts mūsu ekskluzīvais Super Bright serums ar 2% niacinamīda, hialuronskābi un kofeīnu, kas nodrošina gan tūlītēju pārklājošu efektu, gan arī ādas problēmu redzamu samazināšanos laika gaitā. Izmantojiet to visai ādai vai arī tikai vietās, kur tas nepieciešams tumšo plankumu maskēšanai. Izstrādāts kopā ar dermatologiem un plastikas ķirurgiem. Klīniski pārbaudīts, lai padarītu nemanāmākus tumšos plankumus un lokus zem acīm*, kā arī nodrošinātu 24 stundas ilgu mitrināšanu. Vieglā tekstūra, kas rada dabisku kopskatu, ļauj korektoru vienkārši uzklāt zem vai virs dekoratīvās kosmētikas, bet ceļošanai piemērotais aplikators ar mīkstu, slīpu sūkļa galiņu, kam pretējā pusē iemontēta kabuki korektora ota, nodrošina nevainojamu iztušēšanu pat tad, kad esat ārpus mājas!

Lietošana

1. Izmantojot aplikatoru, ar maigiem piesitieniem iestrādājiet līdzekli tieši vietās, kuras vēlaties izgaismot vai apslēpt to nepilnības.

2. Izmantojiet pievienoto kabuki otu, lai ar viegliem piesitieniem korektoru bez piepūles iztušētu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!