Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei) Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei) Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei) Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei) Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei)Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei)Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Issey Miyake

L'Eau d'Issey Pure Nectar

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Muskuss, Medus, Sandalkoks, Ūdens, Bergamote, Roze, Kašmirs, Bumbieris
Dāvana
Dāvana! Issey Miyake

Iegādājoties jebkuru Issey Miyake produktus 68 EUR vērtībā un vairāk, saņemsi DĀVANĀ L'eau D'Issey ceļojuma izmēra aromātu (10ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 08.07.-02.08.2020. ***Dāvanas vērtība 15 EUR.

50 ml 170 € par 100 ml
85 €
30 ml 183 € par 100 ml
54,99 €

Produkta apraksts

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar augļu un ziedu tīrais nektārs ir ekskluzīva smarža, kuru iedvesmojis zieds. Tik tīrs un dārgs kā viens piliens saldā nektāra. Galvenais ūdens daudzveidības posms no jūras pārtapt par rasas pili un no rasas pilei nokļūt līdz rozei. Kompozīcija sākas ar saldo bumbieri un bergamoti. Aromāta sirdi piepilda saldas rozes absolūts. Pamata notis apbur ar sandalkoku un ambru. Flakona forma ir izstrādāta kā ūdens pile zelta nokrāsās. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Bumbieris   Medus
Bergomote Bumbieris   Medus

Sirds notis


  Roze Ūdens notis Peonija      
  Roze Ūdens notis Peonija      

Pamata notis


Kašmerāns Ambra Sandalkoks Baltais muskuss Vijolīte
Kašmerāns Ambra Sandalkoks Baltais muskuss Vijolīte

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi