Isadora Liquid Blend Soft Matt Lip Color  (Matēta lūpu krāsa)Isadora Liquid Blend Soft Matt Lip Color  (Matēta lūpu krāsa)Isadora Liquid Blend Soft Matt Lip Color  (Matēta lūpu krāsa)
IsaDora

Liquid Blend Soft Matt Lip Color

Lūpu krāsa
Dāvana
Dāvana! IsaDora Build-Up Mascara Extra volume

Iegādājoties IsaDora produktus 25 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Build-Up Mascara Extra volume tušas miniatūru.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā 06.09.-26.09.2021.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 80 3.00 ml
19,99 €

Produkta apraksts

Isadora Liquid Blend Soft Matt Lip Color

(Matēta lūpu krāsa)


Isadora Liquid Blend Soft Matt Lip Color ar mīkstu aplikatoru uzklājama unikāla šķidrā lūpukrāsa ilgnoturīgam maigi matētam krāsojumam. Ar aplikatora maigumu piešķir lūpām gludumu! Unikālajai lūpukrāsai ir izmantots automātiskās pildspalvas princips: klikšķinot tās apakšpusē, bagātīgā un krēmīgā šķidrā krāsa tiek iesūknēta aplikatora spilventiņā, lai uz lūpām veidotu maigu un patīkamu krāsojumu. Ilgnoturīgais sastāvs lūpas pārklāj ar maigu matētu krāsu, ko iespējams gan uzklāt vairākās kārtās, gan pludinot iztušēt, lai panāktu vēlamo toni. Šis sastāvs ir lielisks ar to, ka, uz visu dienu noklājot lūpas ar patīkamas krāsas slānīti, uz tām nemaz nav jūtams.

• Vienmērīga plūdena konsistence.
• Maigs matējums.
• Ilgnoturīgs patīkams klājums.
• Aplikators ar spilventiņu vieglai krāsas izpludināšanai un tušējumam.

LIETOŠANA


Vairākas reizes piespied pogu apakšpusē, līdz sastāvs ieplūst aplikatora spilventiņā. (Esi pacietīga, jo var būt jāklikšķina pat 15 reizes, bet patiešām ir vērts pagaidīt!) Ar aplikatoru klāj krāsu uz lūpām, tās vai nu viegli ietonējot, vai arī paspilgtinot ar vairākām krāsojuma kārtām. Šo lūpukrāsu var izmantot arī vaigu sārtuma vietā, lai toņi saskanētu. Ar aplikatoru krāsu uzklāj uz vaigukauliem un pēc tam izlīdzini un izpludini ar pirkstiem, lai iegūtu ideālo toni. Ražots bez izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, klīniski pārbaudīts, nesatur smaržvielas un piemērots vegāniem. Ādas tips: jebkura tipa ādai, arī jutīgai. Klājums: vidēji sedzošs.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi