Isadora Flex Tip Eye Liner  (Acu laineris ar lokanu aplikatoru)Isadora Flex Tip Eye Liner  (Acu laineris ar lokanu aplikatoru)Isadora Flex Tip Eye Liner  (Acu laineris ar lokanu aplikatoru)
IsaDora

Flex Tip Eye Liner

Acu zīmulis/kontūra
Dāvana
Dāvana! IsaDora Build-Up Mascara Extra volume

Iegādājoties IsaDora produktus 25 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Build-Up Mascara Extra volume tušas miniatūru.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā 06.09.-26.09.2021.

Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Lancome paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Lancome!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.09.-24.09.2021.

Diemžēl dāvana šobrīd nav pieejama

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Matt Black 1.20 ml
18,99 €

Produkta apraksts

Isadora Flex Tip Eye Liner

(Acu laineris ar lokanu aplikatoru)


Isadora Flex Tip Eye Liner šķidrais acu flomāsterlaineris ar lokanu aplikatoru. Veido īpaši smalkas vai uzkrītoši biezas acu kontūrlīnijas, izmantojot mūsu patīkamo acu laineri ar lokano aplikatoru. Garais un lokanais flomāsterlainera aplikators nodrošina vienkāršu, vienmērīgu un ātru uzklāšanu un nevainojamu saķeri. Stingrāk piespiežot laineri, var viegli mainīt līnijas biezumu, nezaudējot kontroli. Sastāvs uz ūdens bāzes ir bagātīgi pigmentēts, ūdensizturīgs, ilgnoturīgs, kā arī neizsmērējas. Šis acu laineris ar lokano aplikatoru ir visparocīgākais šķidrais laineris, kas iekļauts mūsu pamatpiedāvājumā.

• Vienkārša un ātra pielāgojama biezuma līnijas novilkšana.

• Ūdensizturīgs krāsojums, kas neizsmērējas.

• Bagātīgi pigmentēts un ātržūstošs.

LIETOŠANA


Turot laineri pie gumijas satveres, sāc vilkt īsas līnijas no iekšējā acs kaktiņa gar augšējo skropstu izliekumu. Kad esi tikusi līdz ārējam acs kaktiņam, sāc pagarināt kontūrlīniju virzienā uz uzacs ārējo punktu (lai iegūtu pareizo leņķi, iztēlojies, ka zīmē garāku apakšējo skropstu līniju). Velkot kontūrlīniju, centies atslābināt aci. Savieno pagarināto daļu ar pārējo acs kontūrlīniju un aizpildi tukšos laukumiņus. Piebilde: laineri vienmēr uzglabāt horizontāli un nekad neizmantot ūdenslīnijas iekrāsošanai.

 

 

 

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

rgossardnorm 2021-04-26 13:24
Rakstīt atsauksmi