Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim) -20%
Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim)Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim)Hugo Boss Bottled Infinite (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Hugo Boss

Bottled Infinite

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Sandalkoks, Lavanda, Kanēlis, Pačūlija
Akcija
100 ml 105 € par 100 ml
105 €
50 ml 133 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-07-06
līdz 2020-08-02
66,40 € 83 €

Produkta apraksts

Hugo Boss Bottled Infinite

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Partneris, tēvs, draugs, kolēģis – mūsdienu vīrietim dzīves laikā jāpilda dažādas lomas. Hugo Boss Bottled ļauj mūsdienu vīrietim izvēlēties savām vajadzībām piemērotu aromātu katru dienu, gan virzoties pretī panākumiem, gan veltot brīdi pārdomām. Lai demonstrētu mūsdienu vīrieša nepieciešamību sajust savu iekšējo būtību, Boss Parfums piedāvā jaunu smaržūdeni – Boss Bottled Infinite. Atsvaidzinošais, tomēr piesātinātais aromāts mudina viņu apzināties sevi un atvēlēt laiku, lai nodotos savām interesēm un veidotu prātā paliekošas atmiņas. Smaržu nozarē šis ir pirmais izsmalcinātais aromāts, kas veidots, izmantojot dimantu tehnoloģiju, tāpēc tas atkāpjas no tradicionālajiem parfimērijas likumiem ar pārveidotu smaržu molekulu dabisko gaistamību, lai tās izgarotu lēnāk. Novatoriskās smaržu īpašības ļauj sākuma notīm un vidusnotīm ilgāk izcelties uz ādas un ar neticamu precizitāti ilgstoši saglabāt sākotnējo aromāta raksturu. Boss Bottled Infinite aromātā vispirms iesmaržojas spēcinošās mandarīna un atsvaidzinošās ābola notis, kas uzbur možu gaišumu un atmodina maņas. Aromāts, ko līdzsvaro pikantie kanēļa un salvijas akordi, piepilda mūsdienu vīrieti ar rāmumu, gluži kā viļņi apskalo krastu. Viņu pārņem mierīga nosvērtība. Viņa prāts norimst. Viņš sajūt pārmaiņu. Vidusnotīs dominē smaržīgais pačūlijas, rozmarīna un lavandas aromāts ar vīrišķīgu struktūru, piesaistot vīrieša uzmanību un vienlaikus atgādinot viņam par dabas bagātību. Aromāts atsauc atmiņā brīvās dabas smaržas un mudina viņu nezaudēt saikni ar sevi – atvēlēt laiku sev, lai apzinātos sevi. Koksnes pamatnotis noslēdz aromāta apli, piešķirot tam harmonisku pabeigtību. Bagātīgās olīvkoka un sandalkoka notis saplūst ar sākuma notīm un vidusnotīm, izceļot aromāta svaigumu. Aromāts ir tikpat elegants un silts kā mūsdienu vīrietis, un tas sniedz viņam pārliecību tiekties pēc līdzsvara un virzīties pašam pa savu ceļu.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Āboli
 • Kanēlis
 • Mandarīns
 • Salvija
Sirds notis

 • Lavanda
 • Pačūlija
 • Rozmarīns
Pamata notis

 • Olīvkoks
 • Sandalkoks

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi