E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei) Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei) Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei) Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei) Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei)
Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei)Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei)Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree (Parfimērijas ūdens sievietei)
Hermès

Twilly d'Hermès Eau Poivree

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Pipari, Pačūlija, Roze
Dāvana
Dāvana! Rituals paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv ŠODIEN un RĪT, saņem DĀVANĀ Rituals paraudziņu (5ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 28.09.-30.09.2020.

50 ml 196 € par 100 ml
98 €
30 ml 218 € par 100 ml
65,49 €

Produkta apraksts

Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivree piparots, juteklisks, netalaidīgs. Viņas traucas uz priekšu dinamiskas, virpoļojošas, draiskulīgas. Bariņš meiteņu - smejošu, dzīvespriecīgu un brīvu. Visam pāri brīvība. Viņu āda izstaro piparoti sīvu, juteklisku, neatlaidīgu aromātu. Ap viņu plaukstu locītavām maza lente, zīda lakatiņš, viņu atpazīstamības talismans un visu atcelto aizliegumu zīme. Šīs meitenes traucas garām, gandrīz lido, nesot līdzi rotaļīgas un pikantas aromāta notis, kas vienmēr liek vaigiem ziedēt. Viņu iekšējā mūzika skan no Twilly Eau Poivrée, jaunā Kristines Neidželas (Christine Nagel) radītā aromāta Hermès.  Viņi to iznes tikpat drosmīgi, kā iepriekš Twilly d’Hermès. Jo viņas nevar iztikt bez abiem. Tas būtu tāpat kā atteikties no daļas sevis. Tās ir vienas un tās pašas cilts dažādas šķautnes. Twilly Eau poivrée ir vēlme baudīt dzīvi un sekot līdzi straumei. Pikants un starojošs Twilly Eau Poivrée ceļo no ādas uz prātu, krāsains un piesaistošs. Tas acīs rada mirdzumu un izaicina jutekļus. Trīs jaunas satāvdaļas veido tā jutekliskumu: sārtā pipara pāksts spilgtais un svelmīgais karstums, maigas rozes nenobriedis svaigums un aizraujošais pačūlijas valdzinājums.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Rozā pipari
Sirds notis

 • Roze
Pamata notis

 • Pačūlija

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi