Helena Rubinstein Powercell 24h Eye Care  (Anti oksidantu acu kopšana) Helena Rubinstein Powercell 24h Eye Care  (Anti oksidantu acu kopšana) Helena Rubinstein Powercell 24h Eye Care  (Anti oksidantu acu kopšana) -20%
Helena Rubinstein Powercell 24h Eye Care  (Anti oksidantu acu kopšana)Helena Rubinstein Powercell 24h Eye Care  (Anti oksidantu acu kopšana)
Helena Rubinstein

Powercell 24h Eye Care

Acu krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Biotherm paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Biotherm!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 26.11.-27.11.2021.

Dāvana! 3 luksusa zīmolu paraudziņi

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem 3 luksusa zīmolu paraudziņus.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ

15 ml 517 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-11-23
līdz 2021-11-28
77,60 € 97 €

Produkta apraksts

Helena Rubinstein Powercell 24h Eye Care

(Anti oksidantu acu kopšana)


Acu kopšana Powercell darbojas uzreiz, lai redzami samazinātu lokus zem acīm un grumbas. Īpaši plānai ādai ap acīm ir nepieciešams atjaunojošs, dekongestants ādas kopšanas līdzeklis, kas spēj novērst tumšos lokus, pietūkumu un pigmentācijas problēmas, ko izraisa nogurums. Helena Rubinstein laboratorijas ir izstrādājušas jaunu, pielāgotu palīgu, lai nepārtraukti nostiprinātu acu kontūru dienas un nakts laikā: Powercell 24h Eye Care, izgaismotājs un korektors acu zonai. Bagātināts ar augu cilmes šūnām, tas stiprina ādu un samazina tumšos lokus. Gaismas komplekss (izgaismojošie pigmenti) uzreiz izgaismo acu kontūru, acīmredzami samazinot novecošanās pazīmes. Aplikatora uzgalis ir ar atvēsinošu funkciju atvieglo produkta uzklāšanu. Tas izlīdzina, stimulē un atdzīvina acu kontūru, veicinot pietūkuma samazināšanos. REZULTĀTI: Dienu pēc dienas acis tiek atdzīvinātas un pietūkums mazinās. Acu kontūra ir gluda un manāmi pacelta.  

LIETOŠANA


No rīta un naktī uzklājiet acu kontūru Powercell 24h Eye Care, ar aplikatoru iemasējot ādu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi