BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)
Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)
Gucci

Guilty Pour Femme Eau de Toilette

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Dzintars, Pipari, Pačūlija
Jaunums
50 ml 184 € par 100 ml
92 €
30 ml 228 € par 100 ml
68,49 €

Produkta apraksts

Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette 

(Tualetes ūdens sievietei)


Gucci Guilty Pour Femme Eau de Toilette sieviešu tualetes ūdens pudelīte un kastīte ir ieguvušas jaunu veidolu, kas pielāgots Alesandro Miheles radošajai iecerei. Iedvesmojoties no sievietēm, kas tiecas pēc brīvības pašizpausmē un mīlestībā, jaunā smaržu pudelīte ir veidota tā, lai tās siluets atbilstu vīriešu smaržu pudelītei un atspoguļotu sievietes un vīrieša vienlīdzīgās pozīcijas. Iecienītajām Gucci Guilty slaikajām smaržu pudelītēm, kas tagad pieejamas metāliski rožsārtā tonī, ir piešķirti jauni sievišķības vaibsti. Biezā stikla pudelītes pamatni ieskauj metāla ietvars jaunajā tonī, kam pieskaņots pudelītes vāciņš, savukārt caurspīdīgais stikls augšdaļā ļauj saskatīt gaiši sārto aromātu. Pudelīte ievietota melnā kastītē, ko rotā modes nama neatdarināmais logotips sārtā zelta krāsā ar savītiem G burtiem. Gucci Guilty sieviešu tualetes ūdens aromāta izteiksmīgo ambras un ziedu akordu raksturo ceriņa ziedlapiņu gaisīgi svaigā sievišķība ar dzirkstošu citrusu šalti, kas traucas līdzi piesātināto un juteklisko ambras un pačūlijas nošu pavedienam. Atklājot aromāta pamatnoskaņu, mandarīna mirdzošās citrusa sākumnotis sajaucas ar rozā pipara asumu, lai radītu možu un kūsājošu svaigumu. Vidusnotīs ceriņa ziedu maigums pievienojas persika un avenes augļu kokteilim un Ēģiptes ģerānijas notīm, veidojot smalku un saskanīgu kontrastu. Visbeidzot pačūlijas un ambras pamatnotis, atgādinot Gucci Guilty smaržūdens pamatnotis, izskaņā aromātu apdveš ar siltumu un krēmīgumu, lai visai kompozīcijai piešķirtu spēku un juteklību.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Mandarīns
 • Rozā pipari
Sirds notis

 • Avene
 • Ceriņi
 • Ģerānija
 • Persiks
Pamata notis

 • Ambra
 • Pačūlija

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi