UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

GOSH Effect Powder   (Acu ēnas) GOSH Effect Powder   (Acu ēnas) GOSH Effect Powder   (Acu ēnas) GOSH Effect Powder   (Acu ēnas) GOSH Effect Powder   (Acu ēnas) GOSH Effect Powder   (Acu ēnas) GOSH Effect Powder   (Acu ēnas)
GOSH

Effect Powder

Acu ēnas
Jaunums

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
001 Satin 1.00 gab.
8,99 €

Produkta apraksts

GOSH Effect Powder 

(Acu ēnas)


GOSH Effect Powder ir pigmentēts, pūderveida produkts, kuru var izmantot kā acu ēnas, izgaismotāju, lūpu spīdumu vai sajaucot ar ķermeņa krēmu kā mirdzumu visam ķermenim. Katrā mazajā trauciņā atrodas brīnišķīgi mirdzoša krāsa, kura sejai un ķermenim liks starot un mirdzēt. Ar šo produktu Jūs varat būt radošs, jo tā pielietošanai nav robežu.

LIETOŠANA


Effect Powder var uzklāt izmantojot gan acu ēnu otas, gan aplikatoru, atkarībā no vēlamā rezultāta. Uzklājot to ar acu ēnu otu tā efekts būs vairāk maigs, viegli mirdzošs un caurspīdīgs. Uzklājot ar aplikatoru efekts būs intensīvāks un metāliskāks. Uzklājot to ar lielu pūderotu, šo pūderi var izmantot arī kakla, dekoltē un plecu zonai - mirdzošam izskatam. Sajaucot ar citiem produktiem, kā, piemēram, ķermeņa krēmu, krēmveida vaigu sārtumiem vai lūpu spīdumiem un lūpukrāsām, tas piešķirs papildus mirdzumu, toni un izgaismojošu efektu.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi