BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

GOSH Dextreme Full Coverage   (Tonālais krēms) GOSH Dextreme Full Coverage   (Tonālais krēms) GOSH Dextreme Full Coverage   (Tonālais krēms) GOSH Dextreme Full Coverage   (Tonālais krēms) GOSH Dextreme Full Coverage   (Tonālais krēms) GOSH Dextreme Full Coverage   (Tonālais krēms) GOSH Dextreme Full Coverage   (Tonālais krēms)
GOSH

Dextreme Full Coverage

Tonālais krēms
Ādas tips/stāvoklis: Normālai ādai, Taukainai ādai
Jaunums

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 002 Ivory 30.00 ml
19,99 €

Produkta apraksts

GOSH Dextreme Full Coverage 

(Tonālais krēms)


GOSH Dextreme Full Coverage noslēpj un samazina apsārtumus, smalkās grumbiņas un tumšos lokus ap acīm. Matēts satīna rezultāts ar vienmērīgu pārklājumu ir perfekts sākums jebkuram grimam. Nevainojama āda visas dienas garumā. Pielāgojas ādai un saplūst ar to. Viegli klājas. Pateicoties krēmā vienmērīgi izvietotajiem krāsas pigmentiem, to ir viegli klāt arī vairākās kārtās - “build up”. Izmanto arī kā konsīleri. Piemērots normālai, kā arī taukainai ādai. Bez smaržvielām. Vegānisks. Iepakojums ražots no okeāna atkritumu plastmasas (Ocean Waste Plastic – OWP).

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi