BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Givenchy Irresistible (Parfimērijas ūdens sievietei) Givenchy Irresistible (Parfimērijas ūdens sievietei) Givenchy Irresistible (Parfimērijas ūdens sievietei) Givenchy Irresistible (Parfimērijas ūdens sievietei)
Givenchy Irresistible (Parfimērijas ūdens sievietei)Givenchy Irresistible (Parfimērijas ūdens sievietei)
Givenchy

Irresistible

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Muskuss, Roze, Bumbieris, Īriss
Dāvana
Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

50 ml 184 € par 100 ml
Šobrīd nav
35 ml 191 € par 100 ml
66,99 €

Produkta apraksts

Givenchy Irresistible

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Givenchy Irresistible sulīgs, starojošs aromāts sajūsminātai sievietei. Aromāts ir paredzēts sievietei, kura ir iesaistīta dzīves svinībās. Viņa ir drosmīga, jauneklīga, laimīga, dzīvespriecīga. Viņa pavedina un piesaista. Tās krāsa ir rozā, bet mūsdienās rozā ir drosmīgu, spēcīgu sieviešu krāsa, kas zina, ko vēlas. Sievišķība ir viņu spēks. Viņa dejo, lai svinētu dzīvi. Jaunajā aromātu kompozīcijā kārdinoši savijas sulīgas sprādzienbīstamas rozes un baltas koksnes starojošās notis. Muskusa akordi piešķir īpašu juteklību - maģiskā aromāta enerģijai ir grūti pretoties. Pati pudele izskatās vilinoša. Tās aizmugure ir izgatavota no nelīdzena stikla. Prizmā ir četras niecīgas piramīdas. Pudele ir iesaiņota rozā pulvera iepakojumā - silta, maiga, mājīga, kā solījums uz laimīgu vasaru.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Ambrette
 • Bumbieris
Sirds notis

 • Īriss
 • Roze
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Muskuss

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi