Foreo LUNA™2 Oily Skin  (Maiga ādas attīrīšanas ierīce taukainai ādai) Foreo LUNA™2 Oily Skin  (Maiga ādas attīrīšanas ierīce taukainai ādai) -40%
Foreo

LUNA™2 Oily Skin

Maiga sejas attīrīšanas ierīce
Ādas tips/stāvoklis: Taukainai ādai
Dāvana Akcija
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Lancome paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Lancome!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.09.-24.09.2021.

1 gab Akcija spēkā:
no 2021-08-30
līdz 2021-09-26
119,40 € 199 €

Produkta apraksts

Foreo LUNA™2 Oily Skin

(Maiga ādas attīrīšanas ierīce taukainai ādai)


LUNA™ 2 — personalizēta sejas tīrīšanas un pretnovecošanās suka — piedāvā jaunus un daudzveidīgus sejas kopšanas veidus atbilstoši dažādu ādas tipu vajadzībām. Tā nodrošina līdz 8000 T-Sonic™ impulsiem minūtē, ir aprīkota ar 12 regulējamiem intensitātes režīmiem un noņem 99,5 % netīrumu un tauku, kā arī atlikušo dekoratīvo kosmētiku. Sukas otrā puse iedarbojas uz zonām, kas visvairāk ir pakļautas grumbu veidošanām, un, radot pretnovecošanās efektu, novērš smalku grumbu parādīšanos un padara ādu tvirtāku un elastīgāku. Āda izskatīsies starojoša, maiga un tīra.

LIETOŠANA


Notīriet no sejas dekoratīvo kosmētiku izmantojot sev tīkamu kosmētikas noņēmēju. Uzklājiet uz sejas ādu attīrošu līdzekli un samitriniet Foreo Luna ierīci. Veiciet maigas apļveida kustības virzienā uz augšu, apstrādājot visas sejas zonas vienu minūti, mainot zonas ik pēc 15 sekundēm, vadoties pēc ierīces dotajiem gaismas signāliem. Attīrot acu zonu samaziniet ierīces intensitāti. Noskalojiet ierīci un seju ar siltu ūdeni. Lietojot ierīces otru pusi, kas veidota no silikona rieviņām, veiciet vismaz minūti ilgu masāžu mīmikas krunciņu un grumbu veidojošajās sejas zonās. Pēc masāžas lietot ādas kopšanas līdzekļus kā ierasts. 

Saglabājiet unikālo ierīces kodu, kas pievienots iepakojumam. Reģistrējiet to Foreo mājas lapā un aktivizējiet kvalitātes garantiju, ko nodrošina zīmols. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi