-25% VISIEM matu kopšanas līdzekļiem (izmanto kodu: MATI_25) *Atlaides nesummējas. **Neattiecas uz matu skaistumkastītēm. | 01.09.-30.09.2019.

Filorga Nutri Filler  (Barojošs un atjaunojošs sejas krēms)
Filorga

Nutri Filler

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
50 ml 122 € par 100 ml
60,99 €

Produkta apraksts

Filorga Nutri Filler

(Barojošs un atjaunojošs sejas krēms)


Filorga Nutri Filler bagātīgās, glāsmainās konsistences krēms dziļi baro un spirdzina prasīgu ādu, vienlaikus atjaunojot sejas aprišu tonusu. Intensīva barojoša iedarbība: Argāneļļas un šī sviesta kombinācija atjauno un nostiprina keramīdus, uzlabojot ādas elastību un sniedzot atvieglojumu pat izteikti sausai ādai. D vitamīnam analoga aktīvā sastāvdaļa papildina iedarbību, atjaunojot ādas barjeru un nodrošinot tūlītēju ādas pašsajūtas uzlabojumu. Spēcīga atjaunojoša iedarbība: Augu ekstrakts veicina kolagēna atjaunošanos un noturību, nodrošinot tā funkcionalitāti un optimālo struktūru, lai sniegtu ādai ilgstošu aizsardzību. Vaigu un zoda zonas liftinga efekts: Sārtaļģes ekstrakts apvienojumā ar NCTF® hronosfērām un hialuronskābi iedarbojas pret ādas ļenganumu un palīdz nostiprināt sejas ovālu, mazina dubultzoda zonu un uzlabo ādas elastību. Rezultāts: Komforta sajūta un augstāka ādas elastība jau pēc pirmās lietošanas reizes. 28 dienu laikā āda kļūst blīvāka, stingrāka, elastīgāka un gludāka.

LIETOŠANA


No rīta un/vai vakarā uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē zonas ādas pēc rūpīgas attīrīšanas un visas kosmētikas noņemšanas. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi