-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

Filorga Hydra Filler Mask  (Intensīvi mitrinoša sejas maska) Filorga Hydra Filler Mask  (Intensīvi mitrinoša sejas maska)
Filorga

Hydra Filler Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
1 gab
9,99 €

Produkta apraksts

Filorga Hydra Filler Mask

(Intensīvi mitrinoša sejas maska)


Filorga Hydra Filler Mask apjomu atjaunojoša formula ar hialuronskābi. Mitrina un atjauno ādu tikai 15 minūtēs! Dubulta mitrināšana – iepriekš piesūcināta formula ar hialuronskābes un dabīgā mitrinošā faktora (NMF) kombināciju – piesātina ādu ar ūdeni un panāk intensīvu apjoma palielināšanos. Tūlītējs skaistas ādas efekts – alveja (Aloe Vera), super-augs bagāts ar vitamīniem, minerālvielām un mikroelementiem, stimulē ādai atjaunot sejas mirdzumu un svaigumu. Satur ap 200 labvēlīgu molekulu un to vidū ir: A vitamīns - ādas elastība, Vitamīns B9 - Stimule šūnas (fibroblastus), C vitamīns - Stimulē kolagēna sintēzi, E vitamīns – Antioksidants, Dzelzs - Veselīgs mirdzums, Cinks - Ādas nepilnību mazināšana. Otrās ādas - šķiedru tehnologija, kas lieliski piekļaujas sejas vaibstiem un nodrošina izcilu aktīvo vielu absorbciju.

LIETOŠANA


Atveriet paciņu, izņemiet masku un uzmanīgi noņemiet aizsargslāni. Uzklājiet masku uz attīrītas sejas ādas. Atstājiet to 15 minūtes. Atlikušo serumu iemasējiet ādā ar pirkstu galiem. Nenoskalot. Lietot vienu vai divas reizes nedēļā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi