Estée Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša) Estée Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara  (Kuplinoša skropstu tuša)
Estée Lauder

Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara

Kuplinoša tuša
01 Black 6 ml
37,49 €

Produkta apraksts

Estée Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara 

(Kuplinoša skropstu tuša)


Melna matēta skropstu tuša Knockout Defining Lift and Fan uzbur garas un biezas skropstas, piešķirot maksimālu kuplumu. Īpaši veidots tušas sastāvs noklāj skropstu matiņus no pašām saknītēm līdz galiem un atliec skropstas. Tuša ir mitrumizturīga un turēsies visas dienas garumā. Īpaši veidota zila birtsīte ar smalkiem un asiem sariņiem, lieliski noklās katru matiņu, novērsīs skropstu salipšanu. Smailais birstītes gals lieliski piekļūs mazākām skropstiņām acu kaktiņos.

LIETOŠANA


Vieglām kustībām uzklāt tušu no skropstu saknītem līdz galiņiem. Izteiksmīgākam skatienam un intensīvākam tonim atkārtot pēc nepieciešamības.

Douglas Blogs | Brīvdienu grims ar Estée Lauder

MANS BRĪVDIENU MAKE-UP KOMPLEKTS. ESTÉE LAUDER SKROPSTU TUŠA UN LŪPU SPĪDUMS

Brīžos, kad līdz iziešanai no mājas palikušas 5 minūtes, skropstu tušai un lūpu spīdumam atradīsies laiks. Kuplinošā skropstu tuša Estée Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara ātri kļuva par vienu no maniem favorītiem. Tā sola padarīt skropstas kuplas, garas un atdalītas, piešķirot dramatisku femme fatale izskatu. Pēdējo es gan varētu apstrīdēt, jo, manuprāt, skropstas izskatās drīzāk perfekti dabīgas nekā dramatiskas. Birstīte ir unikāla ar sariņu izvietojumu - pa vidu tie ir garāki, bet gar malām īsāki. Tā atdala katru skropstu un noklāj ar tušu, nesaķepinot un neatstājot tušaskunkulīšus. Formula ir mitrumizturīga un lieliski turas visas dienas garumā. Uzklājot vienu kārtu, gandrīz nevar pamanīt, ka ir lietota tuša, taču skropstas izskatās izteiksmīgākas un kuplākas. Estée Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift and Fan Mascara ir perfekti piemērota dabīgam brīvdienu make-up! 

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss - turējās 3-4 stundas (bez pārspīlējuma!). Arī ēdot, dzerot un runājoties, spīdums neaizplūda pāri lūpu kontūrām un saglabāja mirdzumu. Īpašās formas aplikators perfekti piegulst lūpu izliekumiem, ļaujot precīzi uzklāt produktu. Toņa intensitāte ir viegla, taču ļauj uzbūvēt krāsu, uzklājot vairākas kārtas. Par vizuālo lūpu apjomu jāpateicas sastāvā esošajām multi-dimensionālajām mirdzuma daļiņām, kuras piešķir pilnīgāku izskatu. Formula ir ļoti patīkama - tā mitrina lūpas, neradot lipīgu sajūtu.

Vairāk lasi Douglas blogā. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi