Erborian CC Dull Correct  (Koriģējošs sejas krēms) Erborian CC Dull Correct  (Koriģējošs sejas krēms) Erborian CC Dull Correct  (Koriģējošs sejas krēms)
Erborian CC Dull Correct  (Koriģējošs sejas krēms)Erborian CC Dull Correct  (Koriģējošs sejas krēms)
Erborian

CC Dull Correct

Sejas krēms
45 ml 100 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

Erborian CC Dull Correct

(Koriģējošs sejas krēms)


Atgriež dabisko mirdzumu ar vienu žestu! Daudzfunkcionālā formula CC Dull momentāni cīnās pret ādas blāvumu, atjaunojot tās mirdzumu. Violets pigments noslēpj pigmentāciju un citas nepilnības, izlīdzina toni, ļaujot ādai starot no iekšpuses. Tas ir ideāls līdzeklis nogurušai ādai, bez mirdzuma vai ar dzeltenu nokrāsu. Krēma formula ir piemērota jebkuram ādas tonim, jo ​​tā pielāgojas Jūsu ādas tonim, pārvēršot to par ideālu. Āzijas centīlija, kura ir krēma sastāvā, maigi izlīdzina un dziļi mitrina ādu. Āda kļūst gludāka un labāk atstaro gaismu. CC Dull ir bagāts ar lakricas ekstraktu, kas vizuāli noņem tumšos plankumus un cīnās pret brīviem radikāļiem - ādas blāvuma un novecošanās galvenie cēloni. Kā arī krēma sastāvā ir atstarojošās daļiņas. Tie izkliedē gaismu, kas saskaroties ar ādu, rada dabiska mirdzuma efektu. La aizsargātu ādu no saules kaitīgas ietekmes, krēms  ir bagātināts ar SPF filtriem.

LIETOŠANA


Uzklājiet krēmu plānā kārtā kā jebkuru ikdienas ādas kopšanas līdzekli. Koriģējošo krēmu var izmantot kā praimeri un/vai kā patstāvīgu līdzekli. Izvairīties no saskares ar acīm. Dermotoloģiski pārbaudīts līdzeklis.

Sastāvā ietilpst:

- Tīģerzāles ekstrakts (Āzijas centīlija): Nomierina ādu, novērš pirmās novecošanas pazīmes, palīdz uzlabot ādas elastību

- E vitamīns: Antioksidants

- Lakricas ekstrakts: Izlīdzina ādas toni, padara to mirdzošu. Antioksidants

- Glicerīns: Mitrina

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi