Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni) -30% -30%
Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni)Erborian BB Creme  (Sejas krēms ar toni)
Erborian

BB Creme

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

30%  
Clair 45.00 ml Akcija spēkā:
no 2020-05-01
līdz 2020-05-31
29,99 € 42,99 €

Produkta apraksts

Erborian BB Creme

(Sejas krēms ar toni)


Erborian BB Creme jaunās paaudzes «5 vienā» produkts ātrai «nevainojamas ādas» efekta sasniegšanai. Erborian BB krēms atspoguļo korejiešu ādas kopšanas koncepciju. Lieliskas tekstūras krēms ir perfekti piemērots eiropiešu ādas tipam. Ar «hameleona pigmenta» tehnoloģiju tā pielāgojas ādas nokrāsai, nenosprosto poras un ļauj tai elpot. 1. Momentāni pārklāj ādu ar mīkstu plīvuru un sniedz matējošu efektu. 2. Noslēpj ādas nepilnības un piešķir dabisku un nevainojamu ādas toni. 3. Mīkstina ādu un padara to mīkstāku.  4. Mitrina ādu. 5. Aizsargā no saules kaitīgās ietekmes, saules SPF 20 faktors.

LIETOŠANA


Pāris BB krēma pilienus vienmērīgi uzklājiet uz sejas ādas un iemasējiet, līdz krēms pilnībā pielāgosies jūsu ādas tonim. Dermatoloģiski pārbaudīts līdzeklis. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi