ELGON Yes Hydra Hydrating Conditioner Beauty Mitrinošs kondicionieris
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
ELGON Yes Hydra Hydrating Conditioner Beauty
(Kondicionieris/balzams)
ELGON Yes Hydra Hydrating Conditioner Beauty īpaši vieglas tekstūras mitrinošs kondicionieris. Tam piemīt izteikta mitrinoša iedarbība, mīkstina un nogludina matus. Tas dziļi mitrina matus, padara tos mīkstas un gludus. Atgriež matiem spīdumu un dzīvīgumu, pasargā no izžūšanas, uzlabo to elastību, atvieglo ķemmēšanu, nenoslogojot tos. Mati kļūst stipri, spīdīgi un mīksti kā zīds. Sastāvs papildināts ar fermentētu rīsu ūdeni no Pjemonte reģiona Ziemeļitālijā audzētiem ekoloģiskiem rīsiem, kas ir neaizvietojams veselīgu matu sabiedrotais bagātīgs ar antioksidantiem, aminoskābēm un olbaltumvielām un aizsargā matus no izžūšanas. Ideāli piemērots sausiem, plāniem un normāliem matiem. Piemērots vegāniem. Iepakojums ir no 100% pārstrādātas OPB (Ocean Bound Plastic) sertificētas plastmasas.
Vērtīgās aktīvās sastāvdaļas:
• Fermentēts rīsu ūdens - iegūts no Pjemontā (Ziemeļitālija) audzētiem bioloģiskajiem rīsiem pēc hiperfermentācijas procesa. Šī neparastā aktīvā sastāvdaļa ir īsts antioksidantu, vērtīgo aminoskābju un olbaltumvielu koncentrāts. Neaizstājams sabiedrotais veselīgiem matiem, kas nodrošina īpaši perfektu izskatu un aizsargā pret sausumu.
Lietošana
Sadaliet tīru, mitru matu visā garumā nepieciešamo produkta daudzumu. Paturiet 5 min. un noskalojiet. Ieteicams lietot kopā ar ELGON Yes Hydra šampūnu. Brīdinājums: ja nokļūst acīs - nekavējoties skalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Izmantojiet produktu tikai rekomendējamā veidā.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, GLYCERIN, PARFUM, DIMETHICONE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, ORYZA SATIVA EXTRACT, BENZOPHENONE-4, DISODIUM EDTA, LECITHIN, LIMONENE, BHT, LINALOOL, SACCHAROMYCES FERMENT LYSATE FILTRATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE.
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
Pidielle S.p.A.
Via Bergamina, 7 – 20014 Nerviano (Mi) Italy
https://elgoncosmetic.com/en/pages/contact