EISENBERG Sérum Affinant Visage (Sejas attīrīšanās serums) EISENBERG Sérum Affinant Visage (Sejas attīrīšanās serums) EISENBERG Sérum Affinant Visage (Sejas attīrīšanās serums)
EISENBERG Sérum Affinant Visage (Sejas attīrīšanās serums)EISENBERG Sérum Affinant Visage (Sejas attīrīšanās serums)EISENBERG Sérum Affinant Visage (Sejas attīrīšanās serums)
EISENBERG

Sérum Affinant Visage

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Šobrīd nav

Produkta apraksts

EISENBERG Sérum Affinant Visage 50 ml

(Sejas ādu atjaunojošs serums)


Šis ļoti koncentrētais serums tonizē un nostiprina ādu, pārveido vaigu formu un nodrošina zoda un kakla tvirtumu. Kofeīns un Teobromīns ietekmē tieši ādas vielmaiņu, lai mazinātu tauku slāni, savukārt Glaucīns stimulē kolagēna sintēzi, kas ādu padara tvirtāku un tonizētāku. Sejas kontūras ir uzlabotas, nostiprinātas, it kā ar slaidinošu efektu.... Pirmie redzamie rezultāti tikai pēc 4 nedēļām!

  • Atjauno, Aktivizē, Apgādā ar skābekli: Trio-Molekulārā® formula (Enzīmi - Citokīni - Biostimulīns)
  • Uzlabo triglicerīdu, kas uzkrājušies šūnās (adipocīti) sairšanas procesu: Kakao ekstrakts, kas satur teobromīnu un kofeīnu.
  • Pastiprina Kakao ekstrakta iedarbību, veicina lipolīzi un mikrocirkulāciju: kofeīns
  • Nostiprina, tonizē, pārveido sejas kontūru, veicina kolagēna sintēzi, iedarbojoties uz šūnu programmēšanu: glaucīns
  • Pretiekaisuma un asinsvadus sašaurinoša iedarbība, uzlabo mikrocirkulāciju: Efejas ekstrakts

LIETOŠANA


Uzklāt veicot vieglu masāžu pa sejas līnjām, sekojot attēlā redzamajai EISENBERG metodei. Izvairīties no līdzekļa lietošanas acu zonā. Sākotnējā lietošana: uzklāt no rīta un vakarā vismaz 28 dienas pēc kārtas.

Pamatlietošana: Uzklāt no rīta un vakarā 56 dienas pēc kārtas (divi pilni šūnu atjaunošanās cikli), lai nostiprinātu rezultātus.

Rezultāta uztorošā lietošana: uzklāt reizi dienā kā papildinājumu kādam citam EISENBERG serumam. Sievietēm, kam ir tendence uz dubultzoda veidošanos vai ādas tvirtuma zudumu, ieteicams iziet divus vai trīs kursus gadā.

Eisenberg serum masage

Atsauksmes

PaldiesĻenai no Galerija centrs"Dougkas", produkts ir lielisks!
Aelita 2020-04-24 20:07
Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/