EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša) EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša) EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša)
EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša)EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša)
EISENBERG

Le Maquillage The Graphic Mascara

Atliecoša tuša
Dāvana
Dāvana! EISENBERG zīda lakats

Iegādājoties EISENBERG produktus 130 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ 100% zīda lakatu (70x94 cm) ar aromāta L'ART DU PARFUM I AM ilustrāciju.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 08.07.-02.08.2020.

 

 
01 Ebony Black 8.00 ml
33,99 €

Produkta apraksts

EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara

(Atliecoša skropstu tuša)


EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara šī ir skropstu tuša, ar ko veido spilgtu, liegu vai dabisku grimu. Acumirklī veido bezgalīgas, atliektas skropstas un nodrošina acu izteiksmīgumu. Ekskluzīvā formula veicina skropstu augšanu un samazina bojāto skropstu skaitu, pateicoties stiprinošajam jūras aļģu un Provitamīna B5 molekulārajam duetam un antioksidantiem - C & E vitamīviem. Ar katru dienu skropstas kļūs pamanāmi veselīgākas, biezākas, garākas. Oftalmologu testēts. Piemērots pat jutīgām acīm un kontaktlēcu lietotājiem. Nesatur smaržvielas. 

LIETOŠANA


Uzklāt zigzaga veidā ar ieliekto pusi pieskaroties skropstu pamatnei un turpināt līdz skropstu galiem. Pastipriniet un nofiksējiet izliekumu, piespiežot ieliekto pusi pret augšējām skropstām. 

Atsauksmes

Dabisks izskats ir ar šo tušu. Atliekas un atdalītas skropstas.
Dace 2020-05-09 22:04
Tuša kas nesaķep, atliec skropstas un padara tās izteiksmīgi melnas. Izteiksmīgākam meikapam man nav nepieciešamas pieaudzētās skropstas, jo šî tuša padara tās ļoti pamanāmas!
Santa 2020-04-26 19:54
Tuša, kas tiešām atliec skropstas. Viegli klājas, neizsmērējas, noturīga.
Lelde 2020-02-17 18:17
Rakstīt atsauksmi