EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams)
EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams)EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams)
EISENBERG

Le Maquillage Fusion Balm

Lūpu balzams
Dāvana
Dāvana! EISENBERG

Iegādājoties jebkurus 2 EISENBERG make-up produktus, saņemsi DĀVANĀ EISENBERG kosmētikas maciņu.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā  23.03.-19.04.2020. 

Dāvana! +3 Biotherm paraudziņi 05.04.2020.

05.04. iepērcies e-veikalā Douglas.lv 19,99 EUR vērtībā vai vairāk un saņem DĀVANĀ 5 Biotherm kosmētikas paraudziņus.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 05.04.2020.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
N06 Naturel 3.50 g
32,99 €

Produkta apraksts

EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm

(Lūpu balzams)


EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm atklājiet savu lūpu dabīgo skaistumu! Vieglas konsistences, jaunās paaudzes, bagātīgais un izteikti krēmīgais balzams izkūst uz lūpām, mīkstina tās, izlīdzina un izceļ ar maigo un izsmalcināto toņa pārklājumu. Patiesi mitrinošs un barojošs eliksīrs, kas bagātināts ar ķiršu ekstraktu, saflora sēklu eļļu un E Vitamīnu. Izbaudiet pastāvīgo mitrinošo un atjaunojošo efektu. Patiess ietverošs komforta mirklis, ko atklāt no jauna visas dienas garumā.

LIETOŠANA


Dabīgam izskatam - uzklāt uz tīrām lūpām no lūpu vidusdaļas uz ārmalām, līdz iegūta vēlamā intensitāte. Var lietot atsevišķi vai nepārspējamam komfortam un optimālai mitrināšanai uzklāt pirms matējošās lūpu lakas. Dabīgam un elegantam izskatam - iezīmēt lūpu kontūru ar izvēlētā toņa lūpu zīmuli, pēc tam uzklāt balzamu. Grima mākslinieka padoms: Vēl izsmalcinātākam izskatam iezīmēt lūpu kontūru un aizpildīt lūpu virsmu ar lūpu zīmuli. Nobeigumā uzklāt balzamu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi