EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams) EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams)
EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams)EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm  (Lūpu balzams)
EISENBERG

Le Maquillage Fusion Balm

Lūpu balzams
Dāvana
Dāvana! EISENBERG zīda lakats

Iegādājoties EISENBERG produktus 130 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ 100% zīda lakatu (70x94 cm) ar aromāta L'ART DU PARFUM I AM ilustrāciju.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 08.07.-02.08.2020.

 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
P13 Cardinal 3.50 g
32,99 €

Produkta apraksts

EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm

(Lūpu balzams)


EISENBERG Le Maquillage Fusion Balm atklājiet savu lūpu dabīgo skaistumu! Vieglas konsistences, jaunās paaudzes, bagātīgais un izteikti krēmīgais balzams izkūst uz lūpām, mīkstina tās, izlīdzina un izceļ ar maigo un izsmalcināto toņa pārklājumu. Patiesi mitrinošs un barojošs eliksīrs, kas bagātināts ar ķiršu ekstraktu, saflora sēklu eļļu un E Vitamīnu. Izbaudiet pastāvīgo mitrinošo un atjaunojošo efektu. Patiess ietverošs komforta mirklis, ko atklāt no jauna visas dienas garumā.

LIETOŠANA


Dabīgam izskatam - uzklāt uz tīrām lūpām no lūpu vidusdaļas uz ārmalām, līdz iegūta vēlamā intensitāte. Var lietot atsevišķi vai nepārspējamam komfortam un optimālai mitrināšanai uzklāt pirms matējošās lūpu lakas. Dabīgam un elegantam izskatam - iezīmēt lūpu kontūru ar izvēlētā toņa lūpu zīmuli, pēc tam uzklāt balzamu. Grima mākslinieka padoms: Vēl izsmalcinātākam izskatam iezīmēt lūpu kontūru un aizpildīt lūpu virsmu ar lūpu zīmuli. Nobeigumā uzklāt balzamu.

Atsauksmes

Patīkama maiga tekstūra. Lūpas tiek pabarotas un mitrinātas. Noteikti iesaku, ja lūpas ir sasprēgājušas.
Dace 2020-05-09 22:02
Perfekts lūpu balzāms. Lieliski baro lūpu ādu, it īpaši ja ir bijušas herpes un lietotas ārstnieciskās smēres.
Arta 2020-04-08 16:47
Rakstīt atsauksmi