-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

Ecooking Derma Roller  (Rullītis sejas atjaunošanai) Ecooking Derma Roller  (Rullītis sejas atjaunošanai)
Ecooking

Derma Roller

Aksesuāri
1 gab
88 €

Produkta apraksts

Ecooking Derma Roller

(Rullītis sejas atjaunošanai)


Ecooking Derma Roller uzlabo ādu pēc profesionāliem principiem, samazina smalkās līnijas ādā un aizkavē novecošanās pazīmes. Derma rullītis ir paredzēts lietošanai uz sejas, kakla un dekoltē. Vīriešiem un sievietēm jebkurā vecumā un visiem ādas tipiem. Tas stimulē ādu un saglabā ādas elastību.

Ieteicam izmantot:
- sausas pinnes / pinnes rētas (nelietojiet uz pinnes, ja tā iekaisusi);
- Paplašinātas / dziļas poras
- rētu samazināšanai pēc operācijām vai apdegumiem
- pigmentācija vai nevienmērīga ādas krāsa
- grumbu vai smalku līniju samazināšana
- vaļīgas / saspringtas ādas pievilkšana
- taukainas ādas normalizācijai
- raupjas ādas struktūrai

LIETOŠANA


Mēs iesakām izmantot Ecooking Derma Roller vakarā. Pirms lietošanas notīriet ādu. Apstrādājiet vienu sejas daļu, sākot ar piem. vaigiem. Rullējiet ar viegli maigu spiedienu gan horizontāli, gan vertikāli / diagonāli. Lai mainītu virzienu, neaizmirstiet pacelt rullīti, lai vienā zonā nebūtu pārāk daudz reižu. Lietotojiet ar jūsu iecienītāko serumu. Kad serums ir absorbēts, uzklājiet Ecooking nakts krēmu. Pirms lietošanas notīriet ādu ar saviem iecienītākajiem tīrīšanas līdzekļiem no Ecooking.

 

Padoms:
Izmantojiet Ecooking Derma Roller kopā ar savu iecienītāko serumu no Ecooking. Ecooking Super Serum var izmantot vīrieši un sievietes vecumā no 35 gadiem, Acne Serum lieto ādas / aknes rētas vai palielinātas poras, mitrinošs serums ir paredzēts lietot, ja jūsu ādai ir nepieciešams mitruma palielinājums un E vitamīna serumu, ja ir ādas bojājumi. Serums ir jāpielieto pēc Derma Roller lietošanas. SVARĪGI: Izskalojiet savu Derma rullīti, dezinficējot to ar spirtu un ūdeni proporcijā 1: 1. INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU - 0,5 mm adatu sistēma sadalīta pa 540 katras mikro adatas no ķirurģiskā tērauda. Veltnis un rokturis ir izgatavoti no plastmasas. Ietilpst aizsargājošā iepakojuma kaste.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi