-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

Dolce&Gabbana K by Dolce & Gabbana Deodorant Stick  (Dezodorants zīmulis) Dolce&Gabbana K by Dolce & Gabbana Deodorant Stick  (Dezodorants zīmulis) Dolce&Gabbana K by Dolce & Gabbana Deodorant Stick  (Dezodorants zīmulis)
Dolce&Gabbana K by Dolce & Gabbana Deodorant Stick  (Dezodorants zīmulis)Dolce&Gabbana K by Dolce & Gabbana Deodorant Stick  (Dezodorants zīmulis)
Dolce&Gabbana

K by Dolce & Gabbana Deodorant Stick

Dezodorants-zīmulis
Jaunums Dāvana
Dāvana! TREŠAIS paraudziņš dāvanā - Beauté Pacifique

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19.09. un 20.09., DĀVANĀ saņemsi papildu trešo PARAUDZIŅUBeauté Pacifique Paradoxe Anti-Age acu krēmu (3 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.09. un 20.09.2019.

75 ml 44 € par 100 ml
32,99 €

Produkta apraksts

Dolce&Gabbana K by Dolce & Gabbana Deodorant Stick

(Dezodorants zīmulis)


Momentāli uzburot Itālijas dabu un Vidusjūras sauli, šis sausais dezodorants vīriešiem K by Dolce&Gabbana ir aintipersperants, kas nesatur alkoholu un ir ar ātri žūstošu formulu. K by Dolce Gabbana sausais dezodorants vīriešiem no Dolce&Gabbana saglabā jūsu svaigumu visas dienas garumā ar savu magnetīsko un neaizmirstamo aromātu. Tas jums sniedz efektīvu, intensīvu un ilgi paliekošu aizsardzību. No agra rīta līdz pat vēlai naktij, tas nesīs svaigo citrusaugļu  aromātu ar koksnes aromātiskajām notīm.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi