BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Dior Diorshow Pump’N’Volume  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Dior Diorshow Pump’N’Volume  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Dior Diorshow Pump’N’Volume  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Dior Diorshow Pump’N’Volume  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Dior Diorshow Pump’N’Volume  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Dior Diorshow Pump’N’Volume  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Dior Diorshow Pump’N’Volume  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Dior

Diorshow Pump’N’Volume

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Dāvana
Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
090 Extreme Black 1.00 gab.
38,99 €

Produkta apraksts

Dior Diorshow Pump’N’Volume

(Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)


Dior Diorshow Pump’N’Volume revolucionāra skropstu tušu, kas piešķir ļoti lielu apjomu. Tā rada tūlītēju redzamu skropstu skaita palielināšanos. Tušas konsistence līdz pēdējam pilienam paliek krēmveida un efekts paliek nemainīgs. Saspiešana nodrošina ilgstošu lietošanu, papildinot otiņu ar krāsu. 

LIETOŠANA


Saspiediet tušas tulbiņu divas vai trīs reizes, lai piepildītu otu ar skropstu tušu. Uzklājiet tušu ar zigzagveida kustībām, lai aptvertu skropstas visā to garumā. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi