Crystallove Silk Eye Mask - Ivory  (Acu maska no zīda – ivory)Crystallove Silk Eye Mask - Ivory  (Acu maska no zīda – ivory)
Crystallove

Silk Eye Mask - Ivory

Maska gulēšanai
Dāvana! 29.09. DOUGLAS ota pūdera uzklāšanai

Pirkumam no 49 EUR,

DĀVANĀ DOUGLAS ota pūdera uzklāšanai vai DOUGLAS divpusējā ota

 *Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 29.09.2022.

 *** Dāvana tiek piemērota pēc nejaušības principa

1 gab
31,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Crystallove Silk Eye Mask - Ivory

(Acu maska no zīda – ivory)


Dzīves trešo daļu pavadām guļot. Tādēļ patīkams un vērtīgs miegs ir pamats ne tikai patīkamai labsajūtai, bet arī tas ir pamats dabīgai kopšanai. CRISTALLOVE zīmola zīda acu maska ir izgatavota no mulberry zīda, kas ir mierīga miega garantija un papildinājums vakara sejas kopšanas rituālam. Maskai ir zīda pildījums un elastīga gumija, kura arī ir izgatavota no zīda. Piedāvājam labāko spīduma, biezuma, mīkstuma un noturības apvienojumu. Maska ir izgatavota ar rokām no zīda, kuram ir piešķirts Oeko-Tex sertifikāts, kas liecina par produkta drošību un augsto kvalitāti.
BRĪNIŠĶĪGĀS ZĪDA ĪPAŠĪBAS
Lietojot zīda masku acīm miega laikā, tava āda tiek izlīdzināta un mitrināta. Zīds, pateicoties savai maigajai, slīdīgajai un gludajai struktūrai, neatstāj nospiedumus uz ādas, nekairina ādu un pasargā no krunciņu veidošanās. Papildus zīdam ir mazākas spējas šķidruma (tajā skaitā kosmētikas, kuru uzliec uz ādas pirms miega) uzsūkšanai, nekā, piemēram, kokvilnai. Atstāj ādu mitrinātu un starojošu. Tas ir arī hipoalerģisks – ideāls personām ar īpaši jūtīgu ādu.
Komplekta sastāvā ietilpst:
- 1 x zīda maska ivory krāsā, izmērs 21cm x 8cm, grami 22 momme un 6A klase
- 1 x eleganta kastīte CRYSTALLOVE

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi