Crystallove Lapis Lazuli Contour Gua ShaCrystallove Lapis Lazuli Contour Gua ShaCrystallove Lapis Lazuli Contour Gua Sha
CRYSTALLOVE

Lapis Lazuli Contour Gua Sha

Sejas masāžas ierīce
KAM: Visiem
Ierobežotā daudzumā
1 gab
48,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Crystallove Lapis Lazuli Contour Gua Sha

(Zilā lazurīta masāžas plāksnīte sejai)


CONTOUR GUA SHA – oriģināla plāksnīte masāžai gua sha, kuru ir radījusi un projektējusi CRYSTALLOVE. Tai ir 5 speciāli profilētas malas, kuras ļaus Jums iegūt lieliskus masāžas efektus. Radīta ar domu par kopšanu mājas apstākļos, mīļotājiem, kuri vēlas profesionālā veidā veikt gua sha procedūras. CONTOUR GUA SHA var tikt izmantots ar panākumiem masāžas un SPA kabinetos. Izgatavota no zilā lazurīta ar abpusēju pulējumu līdz pilnīgam spīdumam. Tā ir paredzēta gan sejas masāžai, gan ķermeņa masāžai. Lieliski piemērota visiem ādas tipiem.
SEJAS MASĀŽA AR CONTOUR GUA SHA
Gua sha sejas masāža stimulē limfu drenāžu, palīdzot attīrīt ādu no toksīniem, nomierina sejas muskuļu saspringumu. Krunciņas un smalkās līnijas izlīdzinās. Plāksnīte, bagātināta ar robotām maliņām, divos dažādos izmēros (mazāki un lielāki zobiņi), sniedz tūlītēju masāžas efektu, samazina krunkas un smalkās līnijas, vienlaikus paceļot un nostiprinot ādu. Robotā maliņa papildus stimulē enerģētiskos punktus, atbloķējot limfostāzi, kas cita starpā izraisa ādas problēmas. Pateicoties aizsprostojumu likvidēšanai, āda ātri kļūst pabarota un mirdzoša. Turklāt dabiskais akmens vēsums samazina pietūkumu un ēnas zem acīm, āda kļūst svaiga un uzlabojas tās elastība.

ZILAIS LAZURĪTS pēc NETRADICIONĀLĀS MEDICĪNAS:
- labvēlīgi ietekmē imūnsistēmu
- palīdz detoksikācijā, atbrīvojot no spriedzes un trauksmes
- palīdz izvairīties no slimībām un veicina reģenerēšanos
- palīdz atslābināties, ja tiek izmantots dziļās meditācijas laikā

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!