Collistar Night Recovery Mask-Cream   (Atjaunojoša nakts maska - krēms) Collistar Night Recovery Mask-Cream   (Atjaunojoša nakts maska - krēms)
Collistar

Night Recovery Mask-Cream

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
75 ml 56 € par 100 ml
41,99 €

Produkta apraksts

Collistar Night Recovery Mask-Cream 

(Atjaunojoša nakts maska - krēms)


Izmantojot ādas nakts bioritmus, maska balstās uz specifisku, mērķtiecīgu stratēģiju, lai stimulētu ādas spēju sevi atjaunot. Collistar Night Recovery Mask-Cream galvenā sastāvdaļa ir īpašs mikroaļģu ekstrakts, kas optimizē nakts reģenerācijas procesu ādas DNS un apkaro šūnu novecošanos, ko izraisa oksidatīvais stress. Nakts laikā, kad epiderma visaktīvāk atjaunojas, mikroaļģes strādā kopā ar Lift HD® kompleksu un Tens-Activ® tehnoloģiju, pilnībā pārstrukturējot ādas tekstūru. No rīta, āda izskatās gludāka un pilnīgāka, it kā tā būtu atjaunota. Sī sviests baro ādu. Nakti pēc nakts, palielinās ādas pretnovecošanās efekts, samazinās grumbu izmērs un dziļums, un seja atgūst tvirtumu un tonusu.

LIETOŠANA


Uzklāj nelielu daudzumu uz tīras sejas un kakla ādas. Atstāj iedarboties uz visu nakti, lai iegūtu intensīvāku ādas kopšanu, vai arī atstāt uz 10 minūtēm tūlītējai iedarbībai, noņemot lieko produktu ar vates plāksnīti. Ideāli piemērota uzklāšanai vakaros vai jebkurā diennakts laikā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi