Coach Coach Woman EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Woman EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Woman EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Woman EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Woman EDP(Parfimērijas ūdens sievietei) -33%
Coach Coach Woman EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)Coach Coach Woman EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Coach Coach Woman EDP(Parfimērijas ūdens sievietei)
Coach

Coach

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Muskuss, Sandalkoks, Pipari, Roze, Gardēnija, Kašmirs
Akcija Populārs Izdevīgi
30 ml 100 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-01-01
līdz 2020-01-31
29,99 € 44,99 €
50 ml 140 € par 100 ml
69,99 €

Produkta apraksts

Coach Coach Woman EDP

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Coach Eau de Parfum mūza ir spontāna enerģija un Ņujorkas centra metropolītiskais stils. Šis ir kontrastu pilns aromāts — apgarots un dzirkstošs, bet vienlaikus juteklisks un sievišķīgs. Coach Eau de Parfum,iedvesmojoties no ikoniskā zīmola, smaržu valodā ir interpretējis Ņujorkas stilīgās, urbānās vides moderno izsmalcinātību. Gluži tāpat kā zīmola ādas aksesuāri, arī šis aromāts nekad nezaudē aktualitāti. Parfimēru Annes Flipo un Žiljetas Karaguezoglu veidotais austrumnieciskais–augļu aromāts iedvesmu smēlies no Ņujorkas centra spontānās enerģijas un šika. Coach Eau de Parfum ir pilns kontrastu: aromāts atveras ar gaišu, dzirkstošu aveni, tad priekšplānā iznāk krēmīgas turku rozes, bet pamata notī jūtams juteklisks zamšādas muskuss. Tā ir Coach Woman dvēsele.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Avene Bumbieris Rozā pipari
Avene Bumbieris Rozā pipari

Sirds notis


Roze Gardēnija Ciklamone
Roze Gardēnija Ciklamone

Pamata notis


Zamšāda Sandalkoks Kašmerāns

Zamšādas

muskuss

Sandalkoks Kašmerāns

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi