Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate  (Mitrinošs acu krēms) Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate  (Mitrinošs acu krēms) Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate  (Mitrinošs acu krēms)
Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate  (Mitrinošs acu krēms)Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate  (Mitrinošs acu krēms)Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate  (Mitrinošs acu krēms)
Clinique

Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate

Acu krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
5ml 160 € par 100 ml
7,99 €

Produkta apraksts

Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate

(Mitrinošs acu krēms)


Clinique Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate ļoti viegls ūdens konsistences gēls, kas uzreiz mitrina jutīgo acs zonu. Regulāra apūdeņošana notiek 96 stundas, bet lipīdu bumbiņas kapsulās palīdz atjaunot plānu un sausu acu ādu. Izmantojot Auto-Replenishing Lipid-Sphere tehnoloģiju, tas intensīvi un dziļi mitrina ādu ap acīm  un acumirklī sniedz stingrāku ādas sajūtu un tā izskatās gludāka un atsvaidzinošāka. Niacīns (B6 vitamīns), peptīdi, lipīdi un zaļie mikroaļģu ekstrakti, atjauno un mitrina ādu. Pilnīgi bez smaržvielām. Oftalmologu un dermatologu pārbaudīts. Piemērots visiem ādas tipiem un cilvēkiem, kas valkā kontaktlēcas. Bez parabēniem. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi