Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) test
Carolina Herrera Good Girl EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Carolina Herrera

Good Girl

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Vaniļa/Zefīrs, Jasmīns, Tonka pupas
Populārs
30 ml 217 € par 100 ml
64,99 €
50 ml 188 € par 100 ml
94 €
80 ml 154 € par 100 ml
123 €

Produkta apraksts

Carolina Herrera Good Girl EDP

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Iedodiet meitenei īstās kurpes, un viņa spēs iekarot pasauli! Labās meitenes ir daudzpusīgas sievietes - jutekliskas, pārliecinātas un izaicinoši elegantas. Viņas izskatās kā labās meitenes, bet uzvedas kā sliktās. Divdabība, vara, juteklība, un brīvība - pamodini sevī slikto meiteni! Novatorisks aromāts, kurā tuberozes un jasmīna ziedu košums kontrastē ar grauzdēto tonkas pupiņu intensīvo un noslēpumaino juteklību. Atklāj savu labo pusi ar dzidrajām tuberozes un augstākās kvalitātes Indijas jasmīna dvesmām. Izaicini savu slikto pusi ar kārdinošajām grauzdēto tonkas pupiņu un kakao notīm. Ir tik labi būt sliktai! Labās meitenes ir dāmas...ar dumpinieces garu. Pārliecinātas un skaistas. Būt sliktai tagad ir seksīgi. Smailpapēžu kurpes ir labās meitenes spēcīgākais pavedināšanas ierocis - novatoriskā, modernā un īpaši sievišķīga pudelīte Herrera zīmolu apvelta ar juteklību un ietekmību.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Mandeles Kafija
Mandeles Kafija

Sirds notis


Jasmīns Tuberoze
Jasmīns Tuberoze

Pamata notis


Tonka pupiņas Kakao
Tonka pupiņas Kakao

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi