Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Carolina Herrera Good Girl EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Carolina Herrera Good Girl EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Carolina Herrera

Good Girl

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Vaniļa/Zefīrs, Jasmīns, Tonka pupas
Populārs
30 ml 217 € par 100 ml
64,99 €
50 ml 188 € par 100 ml
94 €
80 ml 154 € par 100 ml
123 €

Produkta apraksts

Carolina Herrera Good Girl EDP

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Iedodiet meitenei īstās kurpes, un viņa spēs iekarot pasauli! Labās meitenes ir daudzpusīgas sievietes - jutekliskas, pārliecinātas un izaicinoši elegantas. Viņas izskatās kā labās meitenes, bet uzvedas kā sliktās. Divdabība, vara, juteklība, un brīvība - pamodini sevī slikto meiteni! Novatorisks aromāts, kurā tuberozes un jasmīna ziedu košums kontrastē ar grauzdēto tonkas pupiņu intensīvo un noslēpumaino juteklību. Atklāj savu labo pusi ar dzidrajām tuberozes un augstākās kvalitātes Indijas jasmīna dvesmām. Izaicini savu slikto pusi ar kārdinošajām grauzdēto tonkas pupiņu un kakao notīm. Ir tik labi būt sliktai! Labās meitenes ir dāmas...ar dumpinieces garu. Pārliecinātas un skaistas. Būt sliktai tagad ir seksīgi. Smailpapēžu kurpes ir labās meitenes spēcīgākais pavedināšanas ierocis - novatoriskā, modernā un īpaši sievišķīga pudelīte Herrera zīmolu apvelta ar juteklību un ietekmību.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Mandeles Kafija
Mandeles Kafija

Sirds notis


Jasmīns Tuberoze
Jasmīns Tuberoze

Pamata notis


Tonka pupiņas Kakao
Tonka pupiņas Kakao

Atsauksmes

Mans favorīts nr.1! Ļoti noturīgs aromāts,smaržas,kuras pat pūšu tad ja dzīvoju pa māju un nekur neeju!
Baiba 2020-04-30 07:13
Aromāts ilgnoturīgs. Iesaku.
Žēl,kad pērkot martā,pārdevēja teica,kad tāda atlaide nekad nav bijusi un nebūs,kā arī tik martā būšot un reti esot atlaide uz šīm smaržām. Skatos diezgan bieži ir.
Laine 2020-04-21 12:38
Rakstīt atsauksmi