Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei) Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei) Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei) Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei) Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei)Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei)Burberry Her  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Burberry

Her

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Koksne, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Dzintars, Jasmīns, Kašmirs
50 ml 206 € par 100 ml
103 €
30 ml 233 € par 100 ml
69,99 €

Produkta apraksts

Burberry Her

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Burberry Her aromāts, kurā ietverta londonietes pārliecinātā attieksme un piedzīvojumu kārais gars. Smaržūdenim ir dzirkstošs augļu un ziedu aromāts, ko radījis smaržu meistars Frānsiss Kurkdžjans. Sākumā negaidīti iesmaržojas sārtas un tumšas ogas, kuru aromātu nomaina jasmīna un vijolītes ziedu dvesma vidusnotīs, bet kā beidzamā atplūst ambras un muskusa smarža. "Burberry smaržūdens Her ir unikāls tāpēc, ka tam ir atmiņā paliekošs aromāts. Lai to panāktu, ir nepieciešams spēcīgs akords un smaržu radītais iespaids, kas atklāj iecerēto vīziju. Aromāta īpašo neatkārtojamību veido saules nogatavinātu ogu aura un britu elegantais gars, ap ko vijas ambras un muskusa akordi. Šo smaržu lietotāju ir iespējams atpazīt uzreiz. Šis ir zīmīgs aromāts.” Frānsiss Kurkdžjans. Pudelītei iedvesma gūta no Burberry 1981. gadā radītā pirmā aromāta Burberrys for Men veclaicīgā dizaina. No gludā ieliektā stikla izgatavoto pudelīti katra lietotāja var padarīt personīgu, iegravējot savus iniciāļus zelta piekariņā pie pudeles kakliņa.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


 

Avene Zemene Ķirši Kazenes Upenes Citrons Mandeles
Avene Zemene Ķirši Kazenes Upenes Citrons Mandeles

Sirds notis


Jasmīns Vijolīte          
Jasmīns Vijolīte          

Pamata notis


Dzintars Ozola sūna Koksnes notis Muskuss Pačūlija Vaniļa Kašmerāns
Dzintars Ozola sūna Koksnes notis Muskuss Pačūlija Vaniļa Kašmerāns

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi