BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei) Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei) Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei) Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei) Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei) Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei)
Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei)Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei)Boucheron Serpent Boheme (Parfimērijas ūdens sievietei)
Boucheron

Serpent Boheme

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Muskuss, Sandalkoks, Jasmīns, Pačūlija, Roze
Dāvana! Douglas make-up removing gentle bi-phase 30ml

TIKAI ŠODIEN! Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 39,99 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas make-up removing gentle bi-phase  - divu posmu kosmētikas noņēmēju (30ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.04.2021.

90 ml 108 € par 100 ml
97 €
50 ml 134 € par 100 ml
66,99 €
30 ml 167 € par 100 ml
49,99 €

Produkta apraksts

Boucheron Serpent Boheme

(Parfimērijas ūdens sievietei)


“Serpent Bohème iemieso brīvdomību, neatkarību un, protams, eleganci, kas nepakļaujas normām, standartiem vai pavēlēm. Šis aromāts ik dienu svin dzīvi, tiecoties pēc skaistuma un sapņiem. Čūskas mūžīgā atdzimšana, nometot veco ādu, ir kā allaž jauns laimes solījums.” Šo kustības un domu brīvību, kā arī dzīves alkas Anne Flipo ir atspoguļojusi ar daudzslāņaino aromāta kompozīciju, kurā saspēlējas ziedu, muskusa un šipra notis. Aromāts Serpent Bohème līksmi atveras ar krāsu sprādzienu, kurā virmo spožais mandarīna akords un upene. Tas ir enerģisks sveiciens žilbinoši krāsainajiem dārgakmeņiem, kuri nesen pievienojās juvelierizstrādājumu kolekcijai. Sirds notīs pārliecinoša ziedu buķete atklāj rozes labākās īpašības. Turku rozes esence piešķir juteklisku baudījumu un mirdzumu, bet tuksneša hibiskroze (Hibiscus coulteri) ienes aromātā svaigas un gardas vēsmas. Ne mazāk leģendārais sambaka jasmīns noslēdz buķeti ar saulainu sajūtu, ielīstot aromātā kā saules stars. Pamata notīs baltā muskusa čuksts liek ziediem saplūst ar ādu. Savukārt klinšrozes sveķu siltās notis rada tikko nosauļotas ādas sajūtu. Sandalkoks un pačūlija piešķir aromātam greznu un vibrējošu izskaņu. Starojošais rezultāts iegūts pedantiskā kompozīcijas veidošanas darbā. Tas ir stāsts par pareizā līdzsvara meklējumiem un pacietību, līdzīgi kā zeltkalim, kurš no zelta rūpīgi izkaļ nevainojamu meistardarbu.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Mandarīns
 • Upenes
Sirds notis

 • Jasmīns sambuka
 • Roze
Pamata notis

 • Baltais muskuss
 • Pačūlija
 • Sandalkoks
 • Labdanum

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi