Biotherm Blue Therapy Intensely Revitalizing Day Cream  (Intensīvi atjaunojošs dienas krēms) Biotherm Blue Therapy Intensely Revitalizing Day Cream  (Intensīvi atjaunojošs dienas krēms)
Biotherm

Blue Therapy Intensely Revitalizing Day Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Nobriedušai ādai
50 ml 148 € par 100 ml
73,99 €

Produkta apraksts

Biotherm Blue Therapy Intensely Revitalizing Day Cream

(Intensīvi atjaunojošs dienas krēms)


Biotherm Blue Therapy Intensely Revitalizing Day Cream atjauno, mitrina un piešķir mirdzumu sejai, kaklam un dekoltē. Dzintara aļģu atjaunojošais spēks mitrinošā, uzmundrinošā un atjaunojošā tekstūrā. Acumirklī āda šķiet tvirta un izskatās mirdzoša. Dienu no dienas āda izskatās spēcīgāka un ir intensīvi atjaunota. Tekstūra radīta iedvesmojoties no korejiešu veiksmīgajām tekstūrām: bieza pēc izskata un taustes, plāna uzklājot. Viegli iesūcas ādā un nodrošina biezu klājumu, radot ādai patīkamu komforta sajūtu. Nodrošina svaigumu un intensīvu mitrināšanu, nepadara ādu taukainu. Pārsteidzoša tekstūra, kas pārvēršas. Sastāvā ietilpst izgaismojošas mikropērles. Uzklājot kŗēmu, mikropērles izkūst uz ādas. Acumirklī āda iegūst dabiska izskata sārtumu. Āda izskatās veselīga un mirdzoša pat bez dekoratīvās kosmētikas.

Atsauksmes

Krēms ļoti patīk. Patīkama konsistence, seju nepadara taukainu un smatza ir patīkami, bet nav uzkrītoša. Tas ir lielisks rīta sākums, uzklāt šo krēmu. Visai dienai ir patīkama sajūta, jo seja tiek pabarots un izskatās arī mirdzoša. Noteikti iegādāšos arī nakts krēmu.
Monta 2020-05-13 14:53
Rakstīt atsauksmi