Biotherm Aqua Super Mask Pure  (Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi) Biotherm Aqua Super Mask Pure  (Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi) Biotherm Aqua Super Mask Pure  (Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi) Biotherm Aqua Super Mask Pure  (Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi) -20%
Biotherm Aqua Super Mask Pure  (Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi)Biotherm Aqua Super Mask Pure  (Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi)Biotherm Aqua Super Mask Pure  (Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi)
Biotherm

Aqua Super Mask Pure

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Biotherm paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Biotherm!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 26.11.-27.11.2021.

Dāvana! 3 luksusa zīmolu paraudziņi

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem 3 luksusa zīmolu paraudziņus.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ

31 g 21 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2021-11-23
līdz 2021-11-28
6,39 € 7,99 €

Produkta apraksts

Biotherm Aqua Super Mask Pure

(Mitrinoša sejas maska ar salicilskābi)


Aqua Pure Flash Mask ir mitrinoša maska ar otrās ādas efektu, kas dziļi piepilda ādu ar intensīvu mitrināšanu, ko nodrošina hialuronskābes un probiotiskā Life Plankton ūdens kombinācija elastīgai ādai jau pēc vienas lietošanas reizes. Ar vienu mitrinošu loksnes masku būs pietiekami, lai dziļi atjaunotu ādu, padarot to elastīgāku un izcili samtainu. Galvenās sastāvdaļas: Šī mitrinošā sejas maska ir izstrādāta, apvienojot: - hialuronskābi, kas pazīstama ar spēcīgām ādu attīrošajām un tās apjomu atjaunojošajām īpašībām. - un tādu pašu Life Plankton ūdens koncentrāciju, kas atrodama vienā pilnā Aqua Super Concentrate* flakonā. Pateicoties šai kombinācijai, āda kļūst tik mitrināta, ka tā atgūst elastību. *50ml flakonā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi