BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Beauty Blender Liquid BlenderCleanser  Beauty Blender Liquid BlenderCleanser  (Šķidrās ziepes grima sūklīšu kopšanai)
Beauty Blender

Liquid BlenderCleanser

Otu kopšanas līdzekļi
150 ml 11 € par 100 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Beauty Blender Liquid BlenderCleanser

(Šķidrās ziepes grima sūklīšu kopšanai)


Šķidrās ziepes efektīvi iztīra grūti uzveicamus traipus. Demineralizētais ūdens un dabīgā jūras sāls, kas ietilpst ziepju sastāvā, efektīvi absorbē toksīnus, savukārt, burvīgā un nomierinošā lavandas smarža ir lieliska aromterapija. Liquid BlenderCleanser ir dabai draudzīgs produkts. Tas nesatur parabēnus,  sulfātus un nevainojami iztīra Jūsu kosmētikas sūkļus un otas no tonālo līdzekļu nogulsnēm, mikrobiem un baktērijām, nemainot kosmētikas uzklāšanas līdzekļu sākotnējo formu. Pateicoties Liquid BlenderCleanser Jūsu Beauty Blender make-up sūklis un otas vienmēr būs ļoti tīras.

LIETOŠANA


Kārtīgi samērcējiet Beauty Blender ūdenī, pēc tam, lietojot ziepju flakona dozatoru, izspiediet nelielu daudzumu ziepju tieši uz sūkļa virsmas. Viegli saspiežot sūkli, to saputojiet. Rūpīgi izskalojiet Beauty Blender, nosusiniet to dvielī un atstājiet izžūt tīrā un labi vēdināmā vietā. Lai izmazgātu grūti iztīrāmus un ieēdušos tonālo līdzekļu traipus, ielejiet nelielu daudzumu Liquid BlenderCleanser  ziepju bļodā ar ūdeni un iemērciet Beauty Blender grima sūkli uz dažām stundām.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi