BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Anastasia Beverly Hills

Luminous Foundation

Tonālais krēms
Ādas tips/stāvoklis: Jutīgai ādai, Visiem ādas tipiem

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Luminous Foundation - 100N 30.00 ml
44,99 €

Produkta apraksts

ANASTASIA BEVERLY HILLS Luminous Foundation

(Tonālais krēms)


Ūdensizturīgs šķidrais tonālais līdzeklis, kas piešķir ādai starojošu, dabisku krāsu. Mirdzošais sastāvs ir ilgnoturīgs, daļēji sedzošs, tomēr uz ādas šķiet viegls un piešķir svaigu izskatu. Tieši uz tādu klājumu jūs cerējāt – tonālais līdzeklis “Luminous Foundation” pat viens pats izskatās tik lieliski, ka to nav nepieciešamības fiksēt ar pūderi. Šis gaisīgais tonālais līdzeklis padara nemanāmas visas ādas nepilnības – ieskaitot izsitumus un nelīdzenu ādu – neveidojot biezu kārtu un nenomācot ādas dabisko starojumu. Šis sejas grims klājas vienmērīgi, ir viegli izpludināms un piešķir ādai nevainojamu krāsu, turklāt neoksidējas.

Ūdensizturīgs, ilgnoturīgs, vidēji sedzošs sastāvs

Piešķir sejai svaigu, starojošu izskatu, rada gaisīgu otras ādas sajūtu.

Maskē krāsas nepilnības, nelīdzenu ādu un plankumus, vienlaikus piešķirot ādai dabisku, veselīgu starojumu.

Sastāvs rada maiga fokusa efektu un neoksidējas.

Ietverts slaidā, modernā iepakojumā ar īpaši izstrādātu higiēnisku sūknīti, kas dozē precīzi nepieciešamo produkta daudzumu.

Piemērots visiem ādas tipiem, ieskaitot jutīgu ādu.

Sastāvā nav glutēna, parabēnu, spirta, eļļu, minerāleļļas un talka.

Klīniski, dermatoloģiski, oftalmoloģiski pārbaudīts, neveicina komedonu veidošanos.

Ražošanā nav notikusi cietsirdība, nav izmantoti dzīvnieku valsts produkti.

Pieejamas 5 toņu kategorijas (Fair, Light, Medium, Tan, Deep) un 3 apakštoņi (Cool, Warm, Neutral)

Izvēlieties toni, kas vistuvāk atbilst jūsu ādas tonim un apakštonim. Vispirms izvēlieties jums visatbilstošāko toņu kategoriju (Fair, Light, Medium, Tan, Deep). Pēc tam izvēlieties to šīs kategorijas toni, kas vislabāk atbilst jūsu ādas krāsai. Vispiemērotāko toni būs vieglāk izvēlēties, atrodot toni, kas atbilst jūsu ādas apakštonim (C = Cool, W = Warm, N = Neutral). Ja jūsu ādai ir vairāk sārtās, sarkanās vai zilganās nokrāsas, tad jūsu apakštonis ir vēss (Cool). Ja jūsu ādai ir vairāk dzeltenās, persiku vai zeltainās nokrāsas, tad jūsu apakštonis ir silts (Warm). Ja jūsu ādas krāsā ir gan vēso, gan silto toņu sajaukums, jūsu apakštonis ir neitrāls (Neutral).

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti