COSRX - Serumi/Esences/Maskas
(11)
COSRXFull Fit Propolis Honey Overnight MaskPropolisa un medus nakts maska26,99 €60 ml (0,45 € / 1 ml)
COSRXHydrium Triple Hyaluronic Moisture AmpouleTrīskārši hialuroniska mitrinoša ampula28,99 €40 ml (0,72 € / 1 ml)
COSRXHydrium Centella Aqua Soothing AmpouleNomierinoša ampula ar Centella AsiaticaŠobrīd nav40 ml (0,72 € / 1 ml)
COSRXAc Collection Calming Liquid IntensiveIntensīvs nomierinošais šķīdums26,99 €125 ml (0,22 € / 1 ml)
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskDziļi mitrinošs un izgaismojošs nakts krēms - maska22,99 €60 g (0,38 € / 1 g)
COSRXThe Vitamin C 23 SerumPretnovecošanās un izgaismojošs serums ar C vitamīnuŠobrīd nav20 g (1,35 € / 1 g)





